Bu davranışlarının nedeni neydi ?

Bana orhan gencebay şarkıları açıp dınletti. Vazgeç gönlum. Dilenci. Hor görme garibi ve benim ne demek istediğimi anlamaya çalıştığını söyledi. Ortada bir şey yokken üstelik.

bir gün gözlerimin içine bakıp beni seveceksen böyle sev dedi. Benim onu sevdiğimi biliyordu. Bunu bile bile niye yaptı ?

Marifetli olup olmadığıma kadar sordu.

Yanımda birlikte olduğu kişiden bahsetti.

Her şeyi o öğrenmek istedi. Ve hep bir şeyler sezinlediğini söyledi. Sonunda söyledim ve sonunda bana sevgilisi ile olan fotorağrafını yayınladı. İş arkadaşım ile sürekli kimseye güvenme

Onunla kavga etmiştin şimdi onunla niye muhatap oluyorsun dedi.

Sürekli gözlerini gözlerimin içine dikti.

Hep sende bu aralar bir şey var deyip durdu?

Baktım ki iş gerçekten çirkinleşecekti bakışmalar arttı umut verir gibi olduğunu anlayınca kendimi geri çektim Bu ne kızım ne bu tribin deyip bana bağırdı. Çık git odadan dedi. Ben de artık seninle muhatap olmak istemiyorum deyip iş arkadaşımın arabasına müzik dinleyip ağladım. O arada camdan baktığında gözleri çizgi çizgi oldu ve gayet sinirliydi.

Güncellemeler:
Oda yeni çalışmaya başlayan blri ile beni kıskandırmaya çalıştı.

Facebook'dan silmiştim oda gitmiş engellemiş.

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadaşın ne işle meşgul hangi okul mezunu sana gelecegini anlatayım evladım

0|0
    0|0
    • Ben vazgeçtim de kafama birçok soru takıldı.

• Birbirinizi engellediysen ne mutlu boşver Arabesk kafa yapısına sahip olanlardan mümkünse uzak dur güzel kız

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...