Hangi sigarayı kullanıyorsunuz? Tavsiyeleriniz var mı

Ben Djarum menthol kullanıyorum daha iyi fikri olan var mı aroması yoğun olan mentol çikolata vişne aromasını yoğun tadabileceğim bir sigara arıyorum Not: Çok ağır olmasın

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• davidoff kullanıyorum. ama benson hedges en güzel sigaraydı. bulmak zor. belki biliyorsundur captain black i. onu tavsiye ederim. çikolata tadında.

1|0
    0|0
    • tobacco shoplarda bulabilir miyim benson hedges ?

• sanmıyorum. ingiltereden kaçak geliyordu. bende aradım bulamamıştım. burada ancak kaçak bulabilirsin. o da mersin taraflarında. sigara içinde oraya gidecek halin yok heralde :)

Erkekler Ne Diyor 19

• assos

0|0
    0|0
  • eğer mentol seviyorsan marlboro blue ice yok ağır bir sigara olsun dersen ben camel box içiyorum tavsiye ederim D: D:D

0|0
    0|0
  • Kadınlar ne zaman sigara içmeye başladı.Yok kokulu meyveli bilmem neli çıktı. :D Sigara içeceksen adam gibi olanını al iç.Anladığım kadarıyla sen sadece şekil olsun diye içiyosun.Özenti, :D

0|0
    0|0
    • Zeka yoksunu musun anlamadım ki kadınlar sigara içemez mi sigaranın alasını kadınlar için kadınlara özel ince slim sigaralar üretiyor ekekler gibi itici leş gibi kokan muratti rosso parlament gibi ceset kokan sigara kullanmıyoruz biz itici şey ;)

• ahaha ben sigara kullanmıyorum.Tiryakisi isen bırakamıyorsan.Adam parlament vs. sarmalı kaçak sigara içer.Yok cikolata kokusu yok elma kokusu var diye içmez.Şimdi anladın mı :D İtici sen ve senin gibi sigara içen kızlar :D

• içki ve sigara kullanımı SIFIR:))

o kadar derdim sıkıntım olmasına rağmen başlama ihtiyacı duymadım..inşallah bırakırsınız sizde.

0|0
    0|0
  • Rus yapım puro önersem çok yoğun ama ağır değil. Getirtebileceksen oradan on numara. Gerçi onu da sürekli içemezsin arada keyif için.

0|0
    0|0
  • Hiç bir sıgarayı hiç bir zaman içmedim kokusundan bile nefret ederim tavsiye üzerine yazdım ALLAH aşkına içme.

0|0
    0|0
  • Her tütüncüde olmaz ama bulabilirsen şaraplı-çikolatalı tütünler satılıyor git al kendin sar iç gayet güzel

0|0
    0|0
  • Öyle Sigara Daha İcat Edilmedi

0|0
    0|0
  • ben kullanmıyorum. tavsiyem sende kullanma

0|0
    0|0
  • Sigarada aroma mı olurmuş ya. Winston Lihgt içiyorum senelerdir.

0|0
    0|0
  • henüz 2 saat öncesine kadar lark kullanıyordum ama haram olduğunu öğrendim ve sigarayı BIRAKMAYA KARAR VERDİM..

0|0
    0|0
  • Zıkkımın kökü layt

0|0
    0|0
  • sigara kullanmıyorum rahatım param cebimde mutluyum saglıklıyım

0|0
    0|0
  • o nasıl sigara ya bitse nerden bulacaksın ameka,winston light iç ya da camel

0|0
    0|0
  • Kent switch içiyordum ama marlboro mentol denedim mentolu gayet keskin güzel.

0|0
    0|0
  • Mariuana jamaika :)

0|0
    0|0
  • Zıkkımın kökü çıktı yeni bak istersen ::D

0|0
    0|0
  • Zıkkım iç...

0|0
    0|0
  • Marlboro kırmızı paket,Winston Süper lıght

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• içmeyin artık şu zıkkımı ya nefret ediyorum sigaradan kokusundan herşeyinden kül tablası gibi kokuyorsunuz

0|0
    0|0
  • Sigara içmem yanımda da içirtmem

0|0
    0|0
  • içmiyorum.

0|0
    0|0
  • kullanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...