Galatasaraylı taraftarların yürüyüşte melonun askerleriyiz demesi ile ilgili düşünceleriniz.

galatasaraylı taraftarların yürüyüşte melonun askerleriyiz demesi ile ilgili düşünceleriniz.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Melo kendini köpek olarak tarif ediyor o inalar da onun arkasından mı gidiyor :)

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• insanlar ne slogan atacağını şaşırdı artık :D

1|1
    0|0
  • Bende bayan olmama rağmen Fanatik Gs'liyim ama Biz sadece Mustafa Kemal'in askerleriyiz lafının yanındayım çok saçma ne diyeceklerini şaşırmışlar

1|1
    0|0
  • hiç haberim yok ama futbolu çok abartıyorlar bence..

0|2
    0|0
    • kesinlikle katılıyorum.

• en iyisi fanatik oldun mu sanki savaşta gibi oluyorsun

• ilerleme olmuyor kesinlikle o zaman :)

• şaşırmış bu millet :D

1|1
    0|0
  • AdaMelo :)

0|0
    1|4

Erkekler Ne Diyor 12

• Sadece bunu bilirim link

0|1
    0|0
  • Veli Kavlak'ın askerleriyizdi o ne ilginç ;) Ayrıca ben Beşiktaş'lıyım.Bu bizim takımda olsa ilk dışlayan yine ben olurum.Fener sevmedi diye o futbolcu kahraman yapılamaz.Türk futbolu bu kadar karaktersizlere kalamaz.Abartılmamalı.Galatasaray büyük bir kulüp.Yeri daha iyileri ile dolar.Bizim ülkemizde,adam akıllı oynayan,centilmen futbolcular anılmalı.Melo'ya sahip çıkmak,diğer maçlarda da yapacakları için ona malzeme vermektir.

0|2
    1|0
  • Alayi mal,beyinsiz

NOT: eksi veren elleriniz dert gormeain gs'li kardeslerim

1|3
    1|0
    • tüm gs lilere demiyelim onuda oraya gidenler ve melonun askerleriyiz diyenlere diyelim onu haklısın :)

• Melonun askerleriyim diyenler türk kimliğini bıraksın it ile birlikte it sürüsü yolunda ilerlesin sempatik buldukları hareketleride iyi öğrenir brezilyada bir birlerine sergilerler. Bunlar ligi 8 sırada bitirdiğinde bile bu kadar düşmemişlerdi

1|2
    0|0
  • bir gs li olarak melo nun yaptıklarını kesinlikle onaylamıyorum ama emin olduğum bişeyde varki o maçta ersun yanal sezon boyunca oynatmadığı emreyi sırf meloyu tahrik edip oyundan attırması için kadroya aldı kendi tuzağına kendisi düştü yani ayrıca melo o hareketi türk futbol tarihinin en karaktersiz adamına yaptığı içinde ayrıca gurur duydum

0|0
    1|1
    • Türk futbolunun en karaktersiz insanı melo bence açıkcası alper olsa alperi alırdı emrenin yerine.melonun askerleriyiz demeklede gurur duyuyormusunuz peki.

• haklısınız sizin övünüceniz melonun yaptığı hareket.

• evet melo ya emre denen karaktersizlik abidesi insanlıktan nasibini alamamış insan demeye bin şahit isteyen birine yaptığı hareketten dolayı övünüyorum hiç düşündünüzmü neden gökhan gönül değil neden kuyt sow ya da bir başka fenerli değilde emreye yapıldı o hareket

• Galatasaray taraftarı bu sezon iyice kafayı yedi ben onlardan herşeyi beklerim. Iyiki hepimiz meloyuz hepimiz ... dememişler

0|1
    1|1
  • Bu sorunun gereğini anlayamadım, melo ya Demirören tarafından yapılan Bi terbiyesizlik var tabikide taraftar futbolcusunu korumak isteyecek

0|1
    1|2
    • melo nun askerleriyiz diyerekmi.

• Derken kardeşim?

• Çok saçma bence

0|1
    0|0
  • güldürüyorlar hiç olmasa :D

1|1
    1|1
  • Gerek yoktu valla

0|1
    0|0
  • paralel olarak yapılanmayan bir melo kalmıştı zaten

0|1
    0|0
  • Melo kadsr kendileride serefsiz eger melİtin yaptigi dogru birsey oldugunu gorselerdi bugun o slogani yapmazlardi... Karakter olmali bir kiside futbol teroristi..

0|1
    2|1
Yükleniyor...