Gratis iş görüşmesi..gratise çalışan var mı

arkadaşlar daha önce gatıse başvurdum bugun de iş görüşmesine gittim beni optimuma yonlendirler.. insan kaynakları olumlu veya olumsuz arıycak dediler.. ne zamana kadar belli olur..?

Güncellemeler:
arkadaşlar daha önce gatıse başvurdum bugun de iş görüşmesine gittim beni. insan kaynakları aradı olumlu sonuç aldım kabul edildim yanlız evraklar için mael attılar bende faxladım ama şu var işe ben formda önümüzde pazartesi başlıycam yazmıştım herhangı net bilgi verilmedi eğitim görecekmişim bilen varsa benı aydınlatsın...

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• olumsuz olursa dönmezler merak etme. O klasik bir laftır. Olumlu olursa birkaç gün içinde dönerler.

1|0
    0|0
    • valla olumsuz olmamaız için bir şey yok eğitimliymde anlamıyorum ..

• görüşmeye gayet iyi gittim iyide geçti ama sonuç nasıl olcak benım anlamadığım gönderdkleri mağazada benım müdürle görüşmem gerekıyodu oranın yetkılısı numaramı aldı sade telefona kaydetti aceleyemı gel di bılmıyorum ama hayırlısı

• eğer herhangi bir yetkiliyle mülakat gerçekleştirdiysen gerisini boşver. Zaten o kişi müdüre gerekli açıklamayı yapacaktır. Gerekirse müdürde kendi görmesi için seni tekrar arayacaktır. Önemli olan mülakat. Yetlili de olsa bir iş kavramı vardır sonuçta..

Erkekler Ne Diyor 3

• 1 haftaya belli olur

1|0
    0|0
    • mağazaya yönlendirdıklerınde kımse yoktu yetkılıyle konuştum herhagı bir ücretten bahsetmedilerde öyle sıgortadan da sadece çalışma saatlaeı çalışma koşulu okadar..bana olumsuz gelıyor bır sürü başvuru yazılı kağıtları gördüm mülakkatta

• eğer olumlu bir değerlendirme çıkarsa seni yeniden çağıracaklar şartları konuşmak için.. çünkü sonuçta yüzlerce insan başvuruyor.. herkesle bu muhabbeti yapamazlar

• Ya dönüş nekdr sürede olur aceba ayni olayi bende yaşadımsinir bozucu bir durum

• Allah yardımcın olsun çalışmak her sektörde zor

1|0
    0|0
  • kız arkadaşım vardı gratiste çalışan.

aynı gün işe başlatmışlardı. :/

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Gratsten aradılar olumlu oldugunu söylediler istedikleri belgeleri mesaj olarak attılar ama eksik geldiği için göremiyorum pazartesi belgeleri faxlamam lazım yardımcı olur musunuz hangi belgeleri istiyolar

0|1
    0|0
    • 3 fotograf , 2 nufus cuzdani fotokopisi, muhtarliktan ikametgah ve nüfus cüzdani sureti, noterden onayli diploma ya da ogrenci belgesi fotokopisi, sabıka kaydı ve sglik raporunu hazirlayip verilen noya faks atiliyo sanirim.

• Hala çalışıyormusun

0|0
    0|0
  • Optimum İzmir mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...