Tibetin Gençlik Pınarı - 5 Hareket. Bu sistemi uygulayan var mı?

Arkadaşlar size bu kitaptan bahsetmek istiyorum. Aslına bakarsanız kitaba da gerek yok. Her gün yapmanız gereken 5 tane hareket var. Her hareketi 3 kera yapıyorsunuz. Her gün 2 sayı arttırarak 21'e kadar geliyorsunuz. Ondan sonra her gün 21 kere.devam ediyorsunuz. Kitapta Sabah ve akşam 2 kere yapılması tavsiye ediliyor. Bu hareketler insanın 7 çakrasını harekete geçiriyor. Vücuttaki enerjinin düzgün akmasını sağlıyor. Mantık olarak Yoga ile aynı işlevi görüyor. Ben 2 haftadır bu hareketleri yapıyorum. Çok olumlu etkilerini gördüm. Sabahları daha dinç uyanıyorum. Nettede yorumları okuduğunuzda yapanlar hep olumlu şeyler sölüyor. Kilo kontrolüne cilt güzelliğine de olumlu katkıalrı oluyormuş. Bu sitede var mı bunu bu sistemi uygulayan merak ettim.

Hareketlerin nasıl yapıldığıı öğrenmek için link

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• düzeltmek istediğim birşey var.hareketlerin sayısı her gün değil haftalık olarak arttırılıyor yani ilk hafta 3 kez yapılıyor ikinci hafta 5 hafta hafta 2şer kez arttırılıyor.çünkü hareketler yoğun fazla yüklenildiğinde baş dönmesi bile yapabiliyor.ama çok verim aldım tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bir deniyelim dinç kalkmaya ihtiyacım var bu aralar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...