Bilekleri sıvayın, kolunuzu uzatın.. kol saati kontrolü yapıyoruz...

saat sizin için aksesuar mı? yoksa bir parçanız mı?

köprüdeki Nijeryalılardan 5 tl lik saatmi kullandığınız? yoksa marka takıntılı mısınız?

resim de atsanız olur bir görüşleri aliim bakiim.

Güncellemeler:
benim bu ara kullandığım bu. gerçi biraz koyu çıkmış mavi daha ağırlıkta normalde. link

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Swatch ve rolex saatlerim var saat benim için önemlidir en sevdiğim ve markasında takıntı olduğum iki şeyden biridir .

0|1
    0|0
  • Saat kullanmıyorum pek.

0|1
    0|0
  • Kendimi bildim bileli saat kullanıyorum vazgeçilmez parçam marka takıntım derken ölede pek yok ama iki saatim var ikisi de swatch .

0|1
    0|0
  • Saat vazgeçilmez aksesuarlarımdandır, genellikle spor ya da metal büyük saatleri tercih ederim

0|1
    0|0
  • Uzun zamandır kullanmıyorum, fakat aksesuar olarak bay ve bayanlara en çok yakışan takıdır.

0|1
    0|0
  • saatte marka takıntım yoktur ama gidipte 5 tllikte saat kullanmam yani

0|1
    0|0
  • Kullanmıyorum bileklil var sadece bileğimde

0|1
    0|0
  • anneannemin hediyesi zamanında 20 tl verip almış, 8 yıldır kullanıyorum :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yarım saate yakın aradım yok:(

raban

0|1
    0|0
  • Kullanmıyorum.

0|1
    0|0
  • swacth

0|1
    0|0
  • her zaman kullanmam çünkü saati aksesuar olarak kullanıyorum..3 tane saatim var Tag Heuer, Romanson ve Fossil

0|1
    0|0
  • Bir yakıştıramadım gitti kendime saati... Ama başkalarında görünce, çok hoşuma gidiyor özellikle Swatch lar çok güzel oluyor... Öyle pek araştırmam, arkadaşlarımdan gördüğüm kadarıyla söylüyorum... Kendime yakıştıramıyorum, takmıyorum.

0|1
    0|0
  • Saat kullanmıyordum ama işlevinden dolayı aldığımdan beri gear kullanmaya başladım

0|1
    0|0
  • Ne pahalı ne ucuz. Klasik bi' Casio tercihim. Aksesuar olarak kullanıyorum. İyi hissettiriyor.

0|1
    0|0
Yükleniyor...