Çok şey mi lan?

benim de bir sevgilim olsun lan elektrikli battaniyesini bozayım yattığında çarpılsın ne bileyim yastığının altına ekmek koyayım gece kötü rüyalar görsün ayakkabısının topuğunu çatlatayım ayağını burkup merdivenlerden falan yuvarlansın wc nin üzerine japon yapıştırıcısı süreyim orada saatlerce mahsur kalsın elektrik su faturasını yatırmaya gitsin gelirkende 2 bira alsın çokmu şey istiyorum lan altı üstü masum bir aşk :((

link

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Senin kadar masum aşıklar kalmadı annem.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• o uyurken kulağından içeri çamaşır suyu dökiyim,sabahları onu “kalk lan mal geldik” diye uyandırrım,eline çivi verip zorla prize sokturayım,şampuanın içine cif koyyim cif ile yıkasın o narin saçlarını,işte böyle masum bir aşk istiyorum.

2|0
    0|0
  • Bu yazidan sonra ne kadar masum oldugunu iyi bildirdin bizlere.cocuk gibi sakalar yapsan bundan sonraki omrun de yalniz gececek:)

0|0
    0|0
  • Senin yine sinirlerin bozulmuş bir doktora görün bence,ya da gazeteye ilan ver bunları yapacağım sevgili var mı,diye :)

0|0
    0|0
  • Mükemmel aşkın tarifini yaptın -_- ...

0|0
    0|0
  • Yine erkeklikten terfi bir soru olmuş.

Kestirsene sen madem

0|0
    0|0
  • o sevgilide senin kendini pencereden aşşa atmanı istiyo söyle çok sey mi istiyor? -.-

0|0
    0|0
  • Nasıl bir fantezi tarzı bu lan sasajhsajasd

0|0
    0|0
  • ahahah sen kendine deneme tahtası arıyosun bence

seni oyuncak barbieler pekler adnifkdn

0|0
    0|0
  • Ayy ne romantikk <3

0|0
    0|0
  • sen vampir falan bulmalısın insan cinsi dayanıksız olur senin aşkı kaldıramaz.

kütürt

0|0
    0|0
  • memelere özgürlük diyorum :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• nicke uygun bir soru olmuş =)

biraderim ne kullanıyorsun kafa yapıcı =)

1|0
    0|0
  • Bu aşkı gören kız kör oldu.

0|1
    0|0
  • kız gibi konuşuyorsun.

0|0
    0|0
  • mevzuya falanda çağırırsın sen :)

0|0
    0|0
  • bunları bir kıza söyle sana hayır demez