Bana karşı neden soğuk davranıyorlar

Herkeze güler yüzlü davranıoyrum iyi geçinmeye çalışıyorum ama okulda kimse benle yakın değil ve benle dalga geçicek yer arıyorlar yani kısacası beni takmıyorlar sizce neden böyle ne yapmam lazım ?

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sana tavsiyem o ki, bunları kafana takma onun yerine kitap, karikatür ve çeşitli dergiler oku, spor yap, yabancı dilini geliştir ve keyfine bak. Gelecek yıllarda bile samimi olacağın arkadaşlarını iyi seç. İyi bir üniversite kazanmaya bak ve bunun dışımda roman, karikatür, dergiler oku, spor yap ve oyunlara çok bulaşma kendini geliştir; her insanın sevgilisi dışında "kanka" diye tabir ettiği aslında "kardeşin" diyebileceğin(bu hayatta sadece en fazla ben 2 kişiye dediğimi bilirim) arkadaş çok azdır. Hayata bakış açını şimdiden değiştir. Kendine mümkün olduğunca ciddiyet kazandır. Konuştuklarına mümkün olduğunca dikkat et ve hayır demeyi çok iyi öğren.

Okul da bu insanların sana karşı neden soğuk davrandıkları ve dalga geçtikleri hiç önemli değil, öyle davranan insanlardan sana hayır gelmez. Son bir tavsiyem varsa o da en başta söylediklerimdir. Vakit geç değilken kendini fikren ve bedene geliştir, değiştir,bakış açını geniş tut

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• fazla takılma sende onlara onlar için degil kendin için bişeyler yap sonucta okula eglenmeye degil ders ogrenmeye gidiyorsun boşver sen derslerde basarılı olunca onlar sana gelicek görürsün:=

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• eziksin demekki dalga geçmiyorum tavrını koy sünepe olma

1|0
    0|0
Yükleniyor...