Arkadaşlar yeni birşey buldum artık GÖRÜNMEZ OLMAK MÜMKÜN OLACAK :)

geçen nehir kenarında arkadaşlarla geziyorduk gece ve hiç ışık yoktu telefonun ışıgını yere tutuyordum bir an geri çektim ve ışıkta görünmeyen ama parlayan birşeyler vardı orada baktım taşlar küçük küçük arkadaşlara dedi pek ilgilenmediler ben o kum gibi taşlardan bir poşet aldım eve geldim ve birde ne göreyim üstüne led parlak ışık tutulunca %80-90 görünmez oluyorlar o küçük taşları ayıkladım ve bir pez parçasının üstüne koydum ışığı tuttuğumda sadece masayı gördüm arkadaşlar galiba görünmezliğin sırrıyla ilgili çok önemli bir taşı buldum ve bir giysi yapacağım hergün o taşlardan biraz daha buluyorum sizce bu durum gerçekleşirse bana patent hakkı verilirmi ?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• olabilir neden olmasın

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Senin baya tas toplaman lazm o zaman :D

0|1
    0|0
  • ne tasi peki tam nerden buldunki.

0|0
    0|0
  • Hayal dünyası böyle bişey:)

1|0
    0|0
    • çok değil yakında televizyondan izlersiniz saygılar ;)

• masanın üstüne koydugunda masa görünüyosa bir insan üstüne bu giyisiyi giydirdiginde bu durumda sadece insan görünücek. bunun farkında mısın? insan nasıl görünmez olucak?:)

• peki bunu denemeden bilebilirmiyiz belki ışık yeterisiz belki taşlar daha sık yerleştirlmeli

hiç kimse başarı merdivenini elleri cebinde çıkmamıştır ;)

• İlginç. Sonuçları yazsana sonra buraya, merak ettim.

0|0
    0|0
    • şu vizeleri atlayım daha çok ilgileneceğim

• yollayacağım ama zamanını bekliyorum riske atmak istemiyorum çalışmalarımı :)

• tamam bakalım kolay gelsin :)

• işsizlik zor

1|0
    0|0
    • çok değil yakında televizyondan izlersiniz saygılar ;)

• senide anlıyorum bazıları yaptığı işe bazıları söylediği söze inanır ;)

• ajshdgfgsahagsdfgsahgsdfg doktor kendi haline bırak dedi asmnfbgvfdbsasdf

Erkekler Ne Diyor 4

• tas önemli tabi.

0|1
    0|0
  • bu işin peşini bırakma bence..

0|1
    0|0
  • geç kalmışsın bak beni kimse göremiyor

0|1
    0|0
    • gerçekten çok boşsun görünmüyorsun ;)

• Kanka taslardan pelerin yap oyle git iyi oksarsin sende adnan oksar olursun hadi iyi geceler ben kactim

• o kadar taşım olduğunda önce kendime sonra sana bir pelerin yapıp gönderirim aha ekliyom seni bak ciddiyetimi anlarsın ;)

• zekanın bittiği an, onu giysiye yaptında giysiyi yok etcen akıllım, işsizlik zor abi :D

1|0
    0|0
    • dünyada çığır açan bilim adamları önceden hep işsizdir hatta daha fazlası birde dikkatini cekerim ışık olmadan taşlar kaybolmuyor

• :D:D:D kendini bilim adamı yaptı şimdide.

• hahahah boş konuşmaktan iyidir ;)

Yükleniyor...