Çok kırıldım. Nasıl ağzının payını veremedim?

Biriyle görüştüm geçen sene.sonra gorusmedik bidaha.neyse bu bana ulasti bir kac gun once cok şaşırdım. Yine gorusmek istedi.islerinin yoginlugunu bahane etti.sonra laf lafi acti.bana iste is yerinde bulusalim sonra yemege cikariz dedi bende istemedim.cunku bole pat diye karsima cikti ayagina gitmek istemedim .bunu soyledim gelemem vs.sonra bana bende fazla elektrik alamadım senden gibi birsry soyledi sok oldum yani ole cirkin bir kiz asla degilim.yapim muhafazakar.bide inanmiyor sanki bütün kizlar ayni yalanci zoru oynuyorlar bilmem ne demeye basladi cevap verdim ama yinede icimde hirs kaldi.kufuru niye basmadim diye düşünüyorum. ..

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• küfredince eline ne geçecek sanki :) Yaklaşma amacı belli baksana böylelerini kafaya takıyor musunuz :)

0|0
    0|0
    • Hayir nasil bole dusunebilir benim hakkimda ya

Sevgilim bile olmadi henuz herseyimi anlattim salaga.

• Ben onu benzetirdim .elimden kimse alamazdi.

• Ona şüphe yok :))))))))

Erkekler Ne Diyor 5

• bakın 8 mesajdada ona atar var hep! boş kişilik bu adam!

edepsızle edepsız olmadıgınız ıcın sucmu işledınız,bırakın sarhoşu yıkılana kadar gitsin,sizde yolunuza bakın...

0|0
    0|0
  • ya belli adamın derdi boşta kalmış sana sarmış aslında hyır diyeceğine evet deyipte sonrasında bir şok yaşatsan güzel olurdu ama

0|0
    0|0
    • Ole yapicaktim ama ugramadim.o bosta kalmaz para var onda kiz cok ondan simarmis

• evet açsam tel olmaz . neyse allahından bulsun pislik

• dediğim gibi bu saatten sonra yapılacak bişey yok geçer zamanla

• demekki seni basit sanmış ama kayaya toslamış adi

0|0
    0|0
    • Hayir nasil basit sanabilir ki.basit bir davranisim olmadi.

• E yasasin banane.ne hakla bole soyler.ya gitseydim bos bulunup

• özür dilerim ben sizi üzmek için yazmıyorum kusura bakmayın sadece sorunuza yardımcı olmak için yazmıştım hanfendi ben hiç bir bayanı üzmek istemem neyse tekrar özür dilerim hanırlı mutlu günler temenni ederim

• :)) insan uzerine yapilan hirs cok kotu birseydir kimseye yarari yoktur

Adresini ver dovelim :ppp

0|0
    0|0
  • nasıl bir iş yogunluguymuş o. amacı belli arandı bulamadı sonra sana dönmeye çalıştı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu adamdan hayır bekleme ..

0|0
    0|0
    • Hayır beklemem zatende.icimde kaldi laflar

• e sen şimdi laf söylemek için ararsan kendini bişey sanacak konu uzadıkça uzayacak. tekrar ararsa agzına geleni söylersin :)

• Keske arasa benzetsem.kendim arayamam bu sefer havalanir

• sana trafoyu hediye ediyorum diyebilirdin :D şaka bir yana sevinmelisin kurtulduğun için amacı belliymiş takma hiç

0|0
    0|0
  • keşke adiye bildirseydin o seni başkasıyla karıştırmış yüzde alamayınca agzına geleni saymış öküz şerefsiz

0|0
    0|0
    • Ay allah belasini versin.bide salak gibi gelirim dedim bastan kotu niyet aklıma gelmdi.sonra dedim bu adam beni kapamasin oraya.bide işi gücü iyi kariyerli biri guya.

• Arkadaş boşta kalmak istememiş, sonra yüz bulamamış. Hiç oralı olma.

0|0
    0|0
    • Ona kalsa bir suru kiz varmis cevresinde ki vardir cunku para var pislikte.icimde kaldi laflar

• İyi niyetli yaklaşmışsın belli, boşver inme onun seviyesine.

Yükleniyor...