Erkekler ne düşünürdünüz bu konuda???

Sevgiliniz pole dans kursuna gitseydi ( halk arasında striptiz denilen) ne düşünürdübnüz? İster miydiniz yoksa kötü mü düşünürdünüz?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Kendine ve vücuduna güveniyorsa, ayrıca kendini komik duruma düşürmeyecekse kabul ederdim. Hatta bende izlerdim, eğlenceli olurdu :) Fakat bu örnekleri de unutmamak lazım link :)))))))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• dersi veren bir kadınsa problem olmaz.

tabi kız arkadaşım bunu meslek öncesi eğitim olarak yapmıyorsa.

0|0
    0|0
  • Terk ederim aninda ogrendinde ne olacak striptiz kulübünde mi calisacak nedir yani

Gösteriş için mi o zaman gitsin zeybek ogrensin . sorman bile saçma...

0|0
    0|0
    • belki senin için öğrenicektir. ne kadar sığ düşüncelisin.

• Beni taniyorsa sevmediğini veya sevdigimide bilir sig düşünme ile alakasi yok mantiksiz.

• Yani bu duruma bir çok farklı açıdan bakılmalı. Kursu tamamladıktan sonra gidip gece barlarda bu işi yapacaksa buna izin vermezdim. Zaten buna sevgili bile denmez. Yok sadece zevk için hareket için gidiyorsa. Eğitmenin bayan olması şartıyla gidebilir.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de bunun kursu olduğunu sanmıyorum. Varsa bile gitmesini istemem. Etrafta erkek olmasa bile istemem.

0|0
    0|0
  • ispanyol bı kız arkadaşım vardı harıkaydı strıptız yapıyordu odasında boru vardı yerden tavana kadar bana bı kaç fıgur gösterırdı ama eğer cıddıysem ıstemem folklöre bıle gıtmesın

0|0
    0|0
  • evlenmeyi düşünmüyorsam gitsin. evleneceksem gitmesin

0|0
    0|0
    • Aslında şöyle . Evlilik öncesi sana dans etmek için değil, evlilik sonrası için gidiyorsa?

• :D.. gerek yok. ben dans etmese de severim onu..

• Hoşuma gitmezdi böyle bir durum bana yapması keyifli olurdu tabi

1|0
    0|0
  • Kan çıkar şerefsizim :D

0|0
    0|0
  • bacaklarını kırardım one be bura türkiye

0|0
    0|0
  • dersi veren kadınsa sıkıntı yok ..unutmadan dansıda sadece bana yapacak hic sorun yok o zaman ;)

0|0
    0|0
  • Gitsin sıkıntı olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• İş ciddi olunca kimse istemez şimdi modern erkek havalarına giripte problem yok demesinler ama olabilir sonuçta o ortamlarda dans edenler sadece işlerini yapıyorlar sonra normal hayata dönüyorlar..

0|0
    0|0
  • gitsin diyenleri iş ciddiye binince görecen asıl ... seven hiç bir erkek istemez canım

0|0
    0|0
Yükleniyor...