Canınız mı sıkıldı ? patlat bir crunch

napıosunuz Şu an :D erkekler sigaranın o acı yerine kadar içermisiniz ? kızlar aynı ojeyi kaç gün sürersiniz ? erkekler dans eder misinz kız arkadaşınızla ? kızlar topuklu ayakkabıda ayağınız burkuldu mu ? istediğiniz sorudan başlayabilirisnz :D :*

0|0
8|28

En İyi Kız Görüşü

• Zaten ikitane ojem var.

Biri kahverengi diğeri şeffaf. Onları sürüp duruyorum. Başka renk elime yakışmıyo. Bitince bile gidip aynısından alıyorum.

Topuklu giyerken ne burkulması merdivenden düştüm ben.

O günden sonra tövbe vallahi. :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• sigara içmem. dans edecek bir kız arkadaşım yok olsa da etmem. kızlar için olan sorularıda cevaplayım istermisin mavisyan :)

THE END...

2|0
    1|1
  • İşte o son kısmı tatlı zaten :D

0|0
    0|0
  • yanlıs anlama ama su an bu saatte sorulacak en yanlıs sorulardan bırısı bu soru .. napıyorsunuz su an dıye bır soru sorulmaz bunca kısının oldugu bır yerde vede bu saatte .. malum aldıgınız cevaplara da hazırlıklı olmalısınız o zaman .. ıyı geceler ıyı eglenceler sıze ..

0|0
    1|0
    • bi tek sen böle düşündüğüne göre ... sıkıntı sende bizde değil

• sukur olsun bende sıkıntı yok emın ol .. sen olmasan bıle ben kendımden emınım kardesım .. benı bılen de bılır .. bılmeyene de kendımı ıspat gıbı bır dusuncem yok .. sadece ben buradakı normal işleyiş şeklini belirttim .. bye

• patlamıyo o beee...

en son içindeki ezildi hala sapasağlam duruyordu paketi...

(ben mi yanlış yapıyom la :) )

0|0
    0|0
  • sigara içmem, dans ederim oje sürmem topuklu giymem

0|0
    0|0
  • Benim babam böyle pasta yapmayı nereden öğrendi ? link

0|0
    0|0
  • Hacı soru basligini begendim ahah .d

1|0
    0|0
  • Acı ama gerçek crunch her zaman patlamıyor :D

1-Şimdi Senin soruna cevap yazıyorum :))

2-Benim sağlıktan dolayı Sigara içmem yasak :)

3- Oje sürmüşlüğüm yok çok şükür :D

4- Evet Sevdiğim bir kızla dans etmeyi çok seviyorum ama Kız arkadaşım, görüştüğüm biri yok

5- Topuklu giymedim giymem de :)

0|0
    1|0
  • şuan artık sana cevap yazmaya karar verdim cünki cevap vermiyorsun :( sigarayı bıraktım kadehide yer attım. kız arkadaşımla dans etmem çünki yok :)

0|0
    0|0
  • Sigara kullanmıyorum alkol alırım arada :D

Bi kız dansa kaldırmıştı kabul etmemiştim sonra ben davet ettim reddedildim :D olmayacak bu iş.

0|0
    0|0
  • Senin sorunu cevaplıyorum sigara içmiyorum kız arkadaşımla dans etmem o ederse karışmam :)

2|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Şu an acı yerini içiyorum :) Dans ederim ama öyle düğün dansı değil penguenler gibi bir sağa bir sola :D Salsa tercihler arasında :)

0|0
    0|0
  • calisiyorum

icmem

dans etmem

0|0
    0|0
  • tam son dumanı içime çektiğimde gördüm soruyu, EVET.

0|0
    0|0
  • Burnumu karistirip caktirmadan arkadasimin tsortune sakliorum buldugunda şaşırıp adrenalin salgılayacaka ve beni hatırlayacak :D

0|0
    1|0
  • Sı_kıl_dım

0|0
    0|0
  • Şu anda Müzik dinliyorum ve bu sitede sorulara bakıyorum işte napalım.İlginç ama güzel bir soru sorma biçimiymiş :))

0|0
    0|0
  • yatmak için sabırsızlanıyorum

0|0
    0|0
  • Sigara kullanmıyorum, Dans tabi ki ederim :)

0|0
    0|0
  • az önce dondurmayı bitirdim miydeme arılar giriyor şuanda :) sigara içmiyorum.

0|0
    0|0
  • aynn sıkldım facede boş boş takılıom işte :D

0|0
    0|0
  • Sigarayı dibine kadar içerim bu cuma gecesi bir dans partisindeyim :D

0|0
    0|0
  • cook gec kaldin pc yi kapatmak üzereyim :p

0|0
    0|0
  • napalım şu anda can sıkıntısı :) dans etmem acı yeri en tatlı yeridir zaten

0|0
    0|0
  • O son kısımlara dogru tatlı oluyo zaten :(

0|0
    0|0
  • Hayır.

(Cevabın çok uzun ya da çok kısa!)

Önemli olan boyu değil...

0|0
    0|0
  • ben ağızlık kullanıyorum. :)

ayrıca çok uzun topukluda giymem.:)

ve oje değil link bunu kullanıyorum canim.

:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• O reklam kadar itici başka reklam var mıdır?

Hoş reklamların -istisnalar dışında- hepsi itici ama olsun.

...

Erkeklere sormuşsun ama ben de cevap vermek isterim, sigara kullanmıyorum.

Annem ve babam kullanıyor. İkisi de o acı yeri denilene yere kadar gelmeden içip bırakıyorlar. Ya dudak alışkanlığı olmuş ya da sevmiyorlar, bilemiyorum.

Oje sürdüğüm zaman en fazla 2 gün sonra siliyorum. Biraz ara verdikten sonra -tırnaklarımın hava alması için- başka renk oje sürüyorum. Aynı ton renklerden hoşlanıyorum, farklı renkler -neon gibi- denemedim.

Bu soruda erkeklere sorulmuş, ben erkek olsaydım dans ederdim. Kadın ve erkeğin dans ederken ki çekimi benim çok hoşuma gidiyor, çok estetik buluyorum.

İnce topuk ayakkabı giyemiyorum. İlk giydiğim zamanlar burkmuştum. Onun acısını halen hatırlarım.

0|0
    0|0
  • 2 gün falan kullanıyorum aynı ojeyi

Topuklu ayakkabıyla da ayağımı burkmadım tökezlediğim oldu.

0|0
    0|0
  • İçerim.

2 gün.

Ederiz.

Burkuldu.

Bu nasıl sorudur abe.

0|1
    1|0
  • Birinci soru evet :D ikinci soru en fazla 2 gün, 3 benim sorum değil -,- 4 evet küçükken annemin topuklularını giyerdim alçıya alıınmıştı ayağım :D

0|0
    0|0
  • Canımızı sıkacak sorular sorma sabah sabah asdgfafh

0|0
    0|0
  • O acı yerinin tadını iyi bilirim erkek olmasam da :D 24 saat geçmez , oje dediğin günlüktür :D, Yorgunken burkulur :((

0|0
    0|0
  • anırarak ağlıyorum :((

0|0
    0|0
Yükleniyor...