Bu güne kadar hayatınızdan kimleri çıkarttınız ? pişman mısınız?

Bu güne kadar hayatınızdan kimleri çıkarttınız ? pişman mısınız?

iyi geceler

link

0|0
8|22

En İyi Kız Görüşü

• İsteyerek ve istemeyerek bir ton insan çıkardım hayatımdan. Bazıları için üzüldüm yokluğunu hissettim ağladım ama yaptığım şeyin doğru olduğunu bildiğim için çok zorlanmadım. Böyle daha iyi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Hayatımdan çıkardım bazılarını evet beni hayatından çıkaranlarda oldu ben pişman değilim onlarda değillerdir umarım

1|0
    0|0
  • Hayatımdan fazlasıyla insanı çıkardım, bunlardan yana pişmanlığım olmadı.

cut.

1|0
    0|0
  • Gereksiz boş insanları hayatımdan çıkarttım pişman değilim şuan hayatımda olsalar yine çıkartırım :) 5 metre uzağımda dursunlar gereksiz insanlar :)

3|1
    0|0
  • Hayatımın kalabalık olması pek hoşuma gitmiyor rahatsız oluyorum o nedenle 3-5 kişiyi hayatımdan çıkardım beni engelliyor ve bana zarar veriyorlardı tabi isteyerek yaptıklarını sanmıyorum yaşadıkları şeyler beni etkiliyordu pişman değilim aksine çukurdaki ışığı farkettim önümü görmeye başladım.

1|0
    0|0
  • 13 yıllık en yakın arkadaşımı çıkarttım. ona platonik aşık olduğum kızı anlattım o ise tanımadan etmeden hakkında ileri geri konuştu. dayanamadım ne kadarda geçmişim olursa olsun the end dedim. tek kalemde adının üstüne bir çizik attım. he pişmanmıyım dersen hayır '' birilerini kaybetmekten korksaydım polat alemdar olmazdım ''.

THE END...

1|0
    0|1
  • Çok kişiyi çıkardım, çıkarmak zorunda kaldım bir çoğunu..

*Arkasından ağladıklarım da var, unuttuklarım da..

1|0
    0|0
  • Hep "Geçmişin keskeleriyle yasicagima,gelecegin belkileriyle yasarim" demisimdir.

ama ilk kez 1 kisiyi hayatimdan cikardigima icten icten pismanim.

VIP.

1|0
    0|0
  • Son 6 ayda halam kocası halamın oğulları anaannem küçük dayım ve karısı

1|0
    0|0
  • Hayatım bitmiş gibi hissediyorum artık bu hayattan çok kişi çıktı hep yaralayıcı kişiler oldu beden olarak genç olsamda ruhum 80 yaşlarında.

1|0
    0|0
  • Hiçte pişman değilim. olmayada niyetim yok. tam tersine sepetlediğime memnunun.

yanlız ülecem galiba.! :(

1|0
    0|0
  • Hiç pişanlıklarim keşkelerim olmadi, çıkan çıkmıştır.NET!

1|0
    0|0
  • Çıkartmak İçin Hayatıma Sokmadım Kimseyi

1|0
    0|0
  • Kolay kolay insan sokmam hayatıma, soktuklarımda kalıcıdır genelde çıkartmam kimseyi

1|0
    0|0
  • alayına kibrit suyu ;)

1|0
    0|0
  • en yakınn bir kaç arkadasımıı hatayıı kabull etmeyenn sonundaa sieyi gözünü kırpmadan çeken ve sonrasında umursamayan bir yapım var...

1|0
    0|0
  • seçimlerden sonra siyasi gorusume uymayanlari cikardim pişman değilim gec kalmisim :)

1|1
    0|0
  • bir kızı pişman değilim

1|0
    0|0
  • pişman değilim ama acı çekiyorum nalet olsun ona

1|0
    0|0
  • Genelde çıkartılan oldum...Çıkarttıklarım için ise pişman değilim.

1|0
    0|0
  • 7yıllık 12 arkadaşımı ıkı yıllık sevgılımı hayatımı değiştirdim pişman değilim

1|0
    0|0
  • Kaybetmek korkusu olduğu için çıkartan olmadım çıkartılan oldum...

1|0
    0|0
    • En ufak hatada siliyorum en ufak yalan en ufak tartışma çünkü devamı daha büyük gelebilir.Ve hiç çekemem böyle bir durumu tartışmayı.

• Üzülmem hatam varsa yapsın, övmek değil sakın öyle algılanmasın kimseye yanlış yapmadım yapmam da, bir şey söylerken bile direk yüzlerine konuşurum arkadan konuşmaktansa, bunu yaptığım zaman işte onlarda bana aynısını yapabilirler.

• Yüzüne konuşmak arkasından konuşmak tabiki güzel doğru olan sunu söylemem gerekir ki insani ilişkilerde her şey bir bıçak sırtı da olmamalı birde karsındakinin gözüyle bakmak gerek empati yani

• hiç pişman değilim.bu şarkı beni anlatıyor link

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Çıkartmadığım kişi kalmadı. En önemlisi 19 yıllık dostumu çıkardım. Pişman değilim. İnsanları silmekte çok cömertim.

1|1
    0|1
  • Hiç pişman değilim kafama göre insanları hayatımdan çıkarıyorum.

1|1
    0|1
  • hayatımdan çıkardıklarımdan pişman değilim çıkmayı haketmişlerdi çıktılar defolup gittiler

1|0
    0|0
  • Eski bir dostu çıkardım pişman değilim kendi istedi

1|0
    0|0
  • Değilim.

1|0
    0|0
  • gerekli olmayan herkesi çıkarttım hiç te pişman değilmm

1|0
    0|0
  • pişman değilim.