O okulun populer cocugu bense cekingem sessiz kizi ..

Onu 7 yıldan berı tanıyorum .6 yıl once benden hoslandıgını hıssettım ,bana yakın davranıyordu ,sureklı bana bakıyordu falan ama o zaman cok mınıktık .. Sonra ben bu cocuga yavas ılgı duymaya basladım ve kendı kendıme ona platonık asık oldum .Sonrasında aynı okula denk geldık ve sureklı karsılasır olduk o bana bakarken ben ona hıc bakamadım cunku cok cekıngen ve utangac bır ınsanım hoslandıgım erkegın yuzune bakamıyorum ,nefretedıyorum bu huyumdan ..aradan kac yıl gectı hala onu sevıyorum ,saplantı halıne geldı .Onu unutmak ıcın cok ugrastım ,onun bulundugu ortamlara gırmedım ,goz teması kurmadım her seyı denedım ama unutamadım .O da benden bır tepkı almayınca atak yapmıyor haklı olarak ..Bu yıl okulda son yılım unıversıte sınavlarına gırıcem ,sınavım yaklastı derslerıme daha fazla yuklenmem gerek , bırkac ay sonra onu goremıycem farklı sehırlerde olabılırız onu unutmakta ıstıyorum ,unutmamakta kafam cok karısık bı akıl verın arkadaslar ..

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• ayrı şehirlere gidiyorsun onu unutmak en güzel bahane

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• onun popülerliğini bir gün indirirler merak etme .. kendini beğenmiş şey... bir bitmediniz m k ya

0|1
    0|0
  • bi adım atmayı dene bişey kaybetmezsin

0|0
    0|0
  • hak etmediğin şeyler bunlar

0|0
    0|0
  • Sen adım atmazsan,yakınlaşmazsan,o da yakınlaşmaz.Ayrıca,adım atmakla bir şey kaybetmezsin.

0|0
    0|0
  • bu yaşlarda hissedilen duyguların doğruluğu sorgulanmalıdır bence ilerde hatırlayıp gülersin unut gitsin kimin geleceği olmuş ki o şekilde

0|0
    0|0
    • ben zaten asik oldugumu falan dusunmuyorum sadece ask illizyonu gibi bir sey yasadigim . Unut gitsin ne kolay yaziliyor oyle ..

• kolay çünkü çağımızda zor geliyor insana

Kızlar Ne Diyor 1

• Sana şöyle söyleyeyim ondan uzaklaşmaya çalıştıkça ona çekiyorsun kendini farkında değilsin. Biraz gevşemen gerek. Kaçma ondan korkma. Gülümse bir kere görünce nolur ki en fazla ne kaybedersin

0|0
    0|0
    • bilmiyorum aslinda sanirim artik onada kendimede umut vermek yerine unutmaliyim bitsin istiyorum ,cok yoruldum cunku .

• Ortak nokta mi? Nasi yani..

• çocukla ortak nokta yaklaşman lazım ona

Yükleniyor...