Gördüğünüz en kötü rüyayı anlatabilir misiniz?

Evet arkadaşlar gece gece bu soru iyi gider dedim :) Gördüğünüz en kötü rüya korktuğunuz uyanmaya çalışıp uyanamadığınız terler içinde kaldığınız rüyanızı bizimle paylaşır mısınız :)

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi net şekilde anımsamıyorum fakat aklımda kalanlar şunlardı;

-Sabah uyanıyorum, odamın perdeleri sımsıkı kapalı. Perdelerin ardından bir kızıllık yansıyor. Dışarıda ise insanların çığlıklarına eşlik eden başka bir gürültü var.

Yatağımdan kalkıyorum, perdeye doğru attığım her adımda çığlıkların uğultusu daha da artıyor tabi bir de birşeylerin düşme sesini işitiyorum.

Perdeyi açtığım an ilk gördüğüm şey tüm binaların, yolların, araçların üstünün kan ve parçalanmış insan bedenleri ile örtülü oluşuydu. Kafamı yukarı kaldırıp baktığımda kesik kollar, bacaklar, eller ve başların yağdığını gördüm.

Uyandığımda oldukça terlemiştim. Bugüne dek beni bu kadar etkileyen hiçbir kabus olmadı.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Kötü rüyayı anlatmak iyi değil.

2|1
    0|0
  • fbı cıa ajanlarıyla catısıyorum yrler mermi kovanlarıyla doluyfu otobis devriliyo yolcular icinde felan... cok aksiyon filmi izliyorum yaa ondan oldu:(

0|1
    0|0
  • Pek korkunç rüya görmem aslında ama 2-3 yıl önce bir tane görmüştüm ödümü koparmıştı. Yatağımdayım, sanki düğün miting gibi kalabalık bir yerdeymişim gibi sesler geliyor etraf kapkaranlık. Davul trampet gibi sesler, tepinme gürültüleri ve kahkahalar duyuyorum. Sesler gittikçe yükseliyor ve çok rahatsız edici bir hal alıyor, kahkaha atanlardan da korkuyorum nedense. Kalkmak istiyorum, zorluyorum kendimi ama hareket edemiyorum, seslenmeye çalışıyorum sesim çıkmıyor. Sonra bir anda uyandım ama bildiğin elim ayağım buz kesmişti korkudan.

0|0
    0|0
  • kıyamet kopuyordu resmen her yer çamur olmuştu

0|1
    0|0
  • Yüksek bir binanım ucurumdan dusuyordum :)

En kotusu dgilde yazdm iste :)

0|2
    0|0
  • kötüydü boşver

1|1
    0|0
  • Üşendim anlatmaya :)

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 6

• 3-4 arkadaş kova yapıyoduk polisler geldi falan baskınlar baskınlar bir tane polis vurdum kaçarken duvardan atladım yere çakıldım sümük gibi kalktım yürüyodum bir sokağa girdim uyandım tabi daha ayrıntılı ama özeti böyle uyandığımda g*tümden soluyodum hala etkisindeydim

0|1
    0|0
  • Ulan bir kere cok pis bisey gormustum bir gayla iliskiye giriyodum hay * bak gene hatirladim bir kotu oldum :/

0|1
    0|1
  • iş yerinde her gün gördüğüm cadı kadın var rüyama kadar giriyor artık en korkunç rüya bu sanırım

0|1
    0|0
  • Cinin biri üstümdeydi kavga etmiştik dayak yemiştim

0|1
    0|0
  • dünyanın sonu geliyordu ya la

0|1
    0|0
  • TERLER İÇİNDE FALAN DEĞİLDİM DE . DÜN GÖRDÜĞÜM RÜYAMDA BENİ ARKADAŞ OLARAK GÖREN KIZ BENDEN HOŞLANIYORDU ONA SARILIYORDUM GÜLDÜRÜYORDUM. DAHA SONRADAN BU KIZ ANİDEN ERKEK DOLU ARACA BİNİYOR AĞLAYARAK. BEN KAFAYI YİYORUM ACAYİP ŞUAN BİLE SİNİRLENDİM... GERÇEK HAYATTA BENİ ARKADAŞ OLARAK GÖRDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ ÜNİDE AYNI SINIFTAYIZ BİRDE...

0|1
    0|0
    • Çok ilginç ha erkek olması garip cidden

• Çok kıskancımdır ben birde . Rüya çok kötüydü bu yüzden. erkek dolu araca bindi off çok kötü ...

Yükleniyor...