Insanlardan ikiyüzlülüklerinden herkesten nefret ediyorum

insanların kendisini bir bok sanmasından ciddi manada sıkıldım. özellikle de kızlar etrafımdaki kızların 10 undan 6 sı dangalak, kendilerini birşey zanneden tipler. eski sevgilim (ki o da karaktersizdi) kendini birşey zannederdi şimdi bu kızlardan birini ayarlamış bana güle güle takılıyorlar etrafımda. kızın biri bir yere çağırıyor yolda önümden önümden yürüyor ismimi karıştırıp başkalarının yanında başka isimle hitap ediyor umursamadığın zaten belli de bu kadarı insanlık değil bence. sizce ben mi sorunluyum yoksa bunca insan mı?

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• sen somurtkan şirin misin?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• onlar insanlıktan çıkmış... emin ol o tarz insanların haddini bildiren benim gibi akıllı insanlar vardır.. çok kişi öyleydi sonradan ayakları kesildi.. sabretmeyi bil.. allaha havale et .. keyfine bak

0|0
    0|0
  • bunca insan tabi ki.. kızlar salaktır( üzerine alınma).. yani çok saçma durumlara takılıyorlar.. embesil gibiler.. anlamıyorum iyi ki erkeğim. bizim arkamızdan pek konuşmazlar. doğru ve mert insanlar vardır etrafımızda. ama sizde öyle değil.. yazık

0|0
    0|0
  • Sakin Ol Haklısın

0|0
    0|0
  • biri dangalak ikisi dangalak ama 6 sıda dangalaksa dangalaklık biraz sende sanırım..kendine bak aynaya bak ne goruyorsun ona karar ver once...

0|0
    0|0
  • hey hey hey sakin ol dostum kimsenin zarar görmeisni istemeyiz şimdi o elindeki silahı yawqaşça yere bırak -.-

0|0
    0|0
  • şıp sevdi insanlar sorunlu olur bırak gitsin

0|0
    0|0
  • ekle dertleşelim.biraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• katılıyorum sende sorun yok bizim sınıfta 70 kız var 60ı mal :) bencil kendini bir bok sanan egoist.. neyse sinirlenmiyorum tamam :D okula gitmek istemiyorum lan onlar yüzünden :( neyse ki anlaştığım insanlar var onlar da olmasa bırakmıştım herhalde okumayı :(

0|1
    0|0
    • herkes böyleyse sorun bizde mi bilemiyorum. gerçekten iyi olmak hiçbirşeye çözüm değil

• britomartis çok zordu ismini yazmak ama neyseki cevabın buna değerdi katılıyorum karekterli bir insanın millet yanlış yapıyor diye doğrularından vazgeçmesi kendini kandırması daha kötü olur vicdan azanına kendine yenik düşmesi çok daha kötü bir durum direnmeye devam britomartis :) bu sefer kopyala yapıştır yaptım :)

• eyvallah mert kıvanç ben de senin gibi düşünüyorum :)

Yükleniyor...