Hukuk işlerinden anlayanlar ilgilenebilir mi?

arkadaslar bugun beni birisi aradı polisim ddı polıs telsız seslerı falan gelıyodu bır bayan şikayetçi olmuş sizden karakola kadar gelın dedı siz gelmezsenız ekip gonderip aldırcam dedı o anın etkısıyle cok korktum ve gıyınıp cıkcaktım yanlış anlaşılma var dıye dusundum cunku bır bayana telde küfür etmıssınız falan dedı şimdı yadırgıcaksınız bılıyorum ama o ankı şokla insan kanıyo. sonra 5 dakıka sonra arayp şaka yaptım dedı arkadsın soyledı bu numarayı aramamı falan dedı arkadasım kım dedım o da solemek ıstemıyo dedı bende yarın mahkemede gorusurz adını açıkla dedım o da sen bılırsın dedı bunu dıyen erkek bırı. yarın şikayette buluncam sizce cezası ne olur ve şikayette bulunmalımıyım ?

Güncellemeler:
Arkadaşlar dun şıkayette bulundum ıfademi aldılar ve bugunde onun ifadesini almışlar kım oldugunu ogrendım şıkayetımı gerı almam ıçın devamlı arıyo demek kı alcagı ceza agır.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şikayette bulun gitsin. Öyle karaktersiz insanlara taviz vermemek gerek.

arkadaşınıda öğrenirsin şikayyette bulunursan sonra onada yol ver gitsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• polis telsizi dinletmek zor değil ses kaydıyla çok basit çok da önemli bir olay değil evet kızmışsın ama o arkadaşına kızdığını anlatman yeterli olacaktır

ayrıca telefondan her arayan polis olacak diye bir kural yok her polisim diyene de inanmayın

ama ne yazıkki link gerçek bu işte gerçek polise iş yaptırmazlar hesap sorarlar sahte polise kimlik bile sormazlar

hatırlarsınız polis diye kadını bardan saçlarından sürükleyerek çıkardılar kimse bişe demedi gerçek polis olsalardı öldürürlerdi o polisleri yasadışı eylemlere gaz kullanan polisi bile linç etmeye kalkanları yakanları taşlayanları unutmadık

0|0
    0|0
  • çok da bir ceza verilmez. sabıkası yoksa ceza verilir bir 5 yıl içinde suç işlememek şartıyla cezası ertelenir

0|0
    0|0
  • bulunma be :D.. cezası kınama cezası olur.. yani bir daha yaparsa 1 ay ile 6 ay arasında ceza alır. ayrıca küçük miktar para cezası da alabilir ama bir daha yaparsa..

0|0
    0|0
  • git şikayet et durman hata

0|0
    0|0
  • dilekçe yaz gitsin

0|0
    0|0
  • mesleği kötü kullanmaktan ya sürülür , ya da açığa alınır ..

arama kayıtlarını silme , mahkeme kararıylada zaten bir şekilde ortaya cıkarılır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• basit bir dilekçe ile savcılığa şahsen yapacağınız başvuru ile işlem tamam

bir de duruşmaya gidersiniz

çok da uğraşmazsın Fakat ceza alacağını sanmam

0|0
    0|0
  • Tazminat davası aç. Sonucta biliyosun boyle telefonlarda kandırıyolar savcıyım hakimim diyip para istiyolar bizde korkup veriyruz. Mesela canan karatay onun basina geldi. Ve insanlari yanlis yonlendirio.Resmi bir kisiliktir polislik.Ve hafifte olsa suç islemis olabilir o arkadas. Telefon numarasinida ver o kimin ustune kayitli pat diye döküman cikarabilirler adam inkar etse bile.

0|0
    0|0
    • onun cezası ne olur? tazmınat acarsam paramı alrım ?

• Ama fazla bir ceza almaz. Ben abarttım tazminat filan pardon.

• anladım tesekkrler

Yükleniyor...