merhaba arkadaşlar bir sorum olucaktıı bakar mısınızz??

hyrlı akşmlr arkadaşlar..benim çok yakın bir arkadaşım var..büyük bir sorunu var...eski sevgilisiyle 2yıl önce ayrılmışlar bu çouk bunu çok tehdit etmiş..babana diyecem flört ettiğimizi..neyse lafta kalmışş..2yıl sonra yine geçen güün arkadaşım babasının tlfnunda eski sevgiliiisnin çağrı bıraktığını ve babasının onu tekrar aradığını ve cevap vermediğini görmüş..arkadaşımın babası çook sinirli o yüzden korkuyorz..bu çocuğun amacı nedir sizce?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ben olsam anneme anlatirim babama anlatsin konuyu, yalan söyliyor dersiniz ici rahat eder kizin. cocuk kizi aradigindada arican varsa göreceginde var bela ariosun gibi korkutsun gözünü. polise gitsin gerekirse sikayet etsin korkmasin babasi ögrense bile kizina tutar öldürürmüde yani düsünsün bunlari

0|0
    0|0
    • evet bencede öyle ama işte arkadşm hiç anlamıo..bugn bişey olmaz dedim amaboş

• onuda anliyorum cok kötü durum ama babalar ne kadar sinirlide olsa tutar kizina.

duysa bir erkek tehtit ediyor oooooooooo :) hic korkmasin o cocugu korkutsun polisle falan tehtit etsin mesajlasla ama saklar mesajlari hem is ciddiye binince sikayet o sekilde edebilir

• bakalım artık

Erkekler Ne Diyor 2

• çocuk seviyordur... * çocuğu kendine bağlıyor.. sonra ayrılıyor.. sonra çocuğu başınızdan atmak için elinden geleni yapıyorsunuz..

0|0
    0|0
  • çocuk tedirgen etmek istiyor sadece. polise şikayet edin :D.. kesecektir ilişiği..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Flört edince nie korkuyorlar hem babasinin neden nu onda nasil bulmuş

0|0
    0|1
    • babası çok sinirli aşırı şekilde duysa çıkmışlar arkadaşım için ii olmaz..tlf nosunu da babası esnaf camın üstünden almış

• bnde korkmam ama ark için soruyorm abartı yok

• bnde aynısını yasadım en sinirli baba bile kkıızına kıyamaz benim babamda sinir küpüydü kızına güvenir elin gavur bebesine degill

• bence siz de o cocugun bir açığını bulup tehdit edin.Cocugun arkadaslariyla konusun vardir illa bir acigi siz de tehdit edersiniz korkusundan bulasmaz bidaha.İntikam almaya calisiyor belliki.Peki neden intikam almaya calisiyor iliskiyi bitiren senin arkadasin miydi ve nasil bitti bunlar önemli

0|0
    0|1
Yükleniyor...