Okumak ister misiniz sıkarabilir ama

hiç düşündünüz mü yeniden doğmalıyım diye hergün sabah uyandığınızda ya da gün içinde sigara üstüne sigara yakıp neden nasıl diye düşündünüz mü ?

bilmem ben çok düşünüyorum son zamanlarda etrafımdakilere rağmen yanlızım konuşalanlardan olup bitenlerden habersizim sanki bitkisel hayattayım hiç bişey farkedemiyorum ayırt edemiyorum birazda kendime olan güvenimi kaybetttim sürekli kaçıyorum herşeyden sevgilimden bile 5 senelik ilşkimden hiç kimseye bişey anlatmak istemiyorum zaten burada da gizli herneyse ya da çok daralıyorum herkese iyilik yapmak istiyorum belki rahatlatır diye ama oda olmuyo gibi gibi saçma sapann seyler

Güncellemeler:
Hiç mutlu değilim lan bakın şuraya

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• Hayatını sadece hayat olursa sonuç budur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla ayni durum bende de var. Hatta biraz once bende soru sordum bu konuda. Bence bosluktan oluyor. Biseyleri olmasi gerektigi gibi yapmiyoruz sanki. Sahsen ben dinine dikkat etmeye calisan bir insanim ama su siralar koyverdim. Benimki bunun ic huzursuzlugu olabilir. Seninkini bilemiyorum arkadasim ama biseyler uretirsen iyi gelebilir. Bisey uretince kendine guveninde geri gelir. Kendini ise yarar hissedicek biseyler yap. Birde bana yuruyus de cok iyi geliyor acikcasi.

0|1
    0|0
    • haklısın erteliyordum zaten uzun zamandır spor yapmayı belki rahatlatır ben senin dediğin dini vecibeleride beceremem yapmadım yani umarım senin içinde iyi olur çok mutsuzum gülüyorum ama gram olsun keyif almıyorum

• Anladim. Dedigim gibi fiziksel ugraslar falan bul. Ben kosubandinda yurusem bile rahatliyorum. Hele temiz havada yurumenin terapi etkisi var resmen. Sevgilini de cok uzme bence. Bende su aralar triplerdeyim ama aslinda dikkat etmek lazim.

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...