HOT GİRL MÜ NEYSE 56 LIRAMI ALCAK :(((

arkadaslar turkcellıyım sırket hattı gecen hafta bı mesaj geldı ıste hotgıle hosgedınız ıste haftalık 14 lıra kesılcek falan ıptal ıcın 6955 e gonderın dıye ılk basta sok oldum oyle bıyere gırdıgım yok yararlanmadım bıle.Internete yazdıgımda bı cok kısının bu sekılde kendi istegı dısında uyelık yapıldıgını gordum ve faturalarına 70 lıra yansıyan bıle var :(( ne yapıcan ben sımdı parayı haftalık kesecegı cıın dırek ıptal yazıp gonderdım 56 lıranın hepsını keser mı ?

Güncellemeler:
bii yardım aynı durumda olanlar var mıı

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten,kesmşler parayı kullan gitsin

bendede oldu 15 Tl kestiler benimkide bu siteye üye olmuşsunuz dediler kapattım

1|0
    0|0
    • 56 lıra tamamen gıtmedımı ya ben kullanmam zaten ne ısım olur benim derdım 4 hafta parayı kesmesın

• sildim zaten hadi ALLAHa emanet

• Eywallah dinsiz

Erkekler Ne Diyor 2

• Tam olarak emin olamamakla birlikte haftalık kullanım ücretinin günlüğe düşen payı ödenir kaç gün kullandıysan,eğer herhangi bir kaydının olmadığına eminsen ve haksız şekilde üye yapıldığını düşünüyorsan Turkcell müşteri hizmetleri ile iletişime geç ve nasıl böyle birşey olduğunu sor ücretin iadesini iste iade edilmez ise haksız bir kazanç elde edildiği için şikayet edebileceğin merciin neresi olduğunu sor ve şikayet dilekçenle oraya başvur.

1|0
    0|0
    • öyle şeylerle ugrasamam ama hıc gırmedım bıle hotgırle falan ama hatırladıgım kadarıyla bı reklam cıkmıstı kapanması ıcın tamam basmıstım ordan olabılır belkı.Ama turkcell hıcbır sekılde ılgılenmıyor

• Bunlar kadar soysuzu yok yahu

1|0
    0|0
    • bıde turkcellı aramıs cogu kısı ılgılenmemısler bıle bıtek turkcell de oluyormus bıde babam faturayı gorurse yandımm :((

• sagolun yarın bı arayım

• Sende sağol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...