Yaptığın en çılgın şey neydi?

0|0
20|44

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 43

• arabayla takla attıktan sonra arkadaşımı çağırdım. geldi arabasıyla. bırak dedim arabayı ben kullanıcam. çünkü bir kere korkarsan arabadan bir daha kullanmak zor olur.

çılgın tarafı ise aynı kazada sol omzum sol kürek kemiğim sol el baş parmağım ve kaburgamda 3 kırık olması. gülmeyin sıcağıyla anlamıyorsunuz ;)

1|0
    0|0
  • Bir gece clubünden kafam güzel çıktıktan sonra başka bir gece clubünün önünden geçerken güvenliklere doğru o clubün işletmecisine küfür etmem. Sonrasını hatırlamıyorum ama sabah kalktığımda gözümü evimde açmıştım ve gömleğimin sırtında tekerlek izi vardı :))

0|1
    0|0
  • Biraz önce bisküvi'yi "buradan açınız" yazan yerinden değilde diğer tarafından açtım..

Yine çılgınlığım tavan yaptı..=/

4|1
    0|0
  • Lc deki kız fotoğraf çekinmek yasak dedi o zaman sen çekermisin dedim çok yüzsüzüm :O

0|1
    0|0
  • bilmiyorumki okulun bahçesinde arkadaşımla çay içerken hadi kalk gidelim deyip bir saat sonra hiç bişeysiz başka bir şehre gitmek ya da oradan geri dönecekken daha başka bir şehre aslında oradanda dönecekken başka bir şehre gidelim dedik ama paramız bitmişti sayılırmı :D

1|0
    0|0
  • 7 kızla aynı günde çıkmak :D :D sabah 7-9 arası yıldızla 9:30-11 arası Başakla 11:30-12:30 arası buketle 12:45-2 arası sevcanla 2:10-3:30 arası merveyle 4-5 arası ebruyla 6-8 arası da gizemle buluştum :D :D daha fazla çılgınlığım da olmuştu bu sadece giriş kısmı :D :D

1|1
    0|0
  • saçlarımı uzatmak :D

1|1
    0|0
  • Silahsiz tek basima terör örgütü mensuplarinin olabilecegi dere yatagina girdim. Adam yoktu. Daha da sondur girmem.

0|0
    0|0
  • bilemiyorrrrummm. ama bişi diyim bari. gecenin körü sokağın ırtaorda bişi var deyip tüm sokak ahalisini uayndırmak olabilir. orası neresi bilemem de bir yeri gösterip cinvari bişeylerin olduğunu kaçalım deyip göstermişim. biraz tuhaf. ama çılgnca denebilir benim için. ne güzel :)

0|0
    0|0
  • Bir düğün salonun da herkesin içinde

"Eskiden" Sevdiğim bir Kız için ağlamıştım

Sonuç; Kızdan bir tokat akrabalarından yediğim dayak :)

0|1
    0|0
    • Off çok kötü Allah düşmanımın başına vermesin :D

• Amin :D

Yalnız o günden sonra kalabalığın içinde kızdan ret cevabı almak tokat yemek normal gelmeye başladı. :))

• Kendimi ezmek her zaman yaparım.

0|0
    0|0
  • doğru düzgün yüzme bilmediğim halde bir kıza hava atmak için 5 metrelik yerden suya atlamaya çalışmak

kafama edeyim

0|0
    0|0
  • Sakin ve yaşlı bir adamım..

*Çılgınlığım yok..

1|0
    0|0
  • tek başıma arabayla denize gitmek oldu galiba 1 saat kadar denize girip eve dönmüştüm ve baya bir km yapmıştım

0|0
    0|0
  • Çorapla banyo paspasına bastım ıslandı ama yinede çılgıncaydı

1|0
    0|1
  • bende pek çılgınlık yapmadım. karakterde yok sanırım:D

ama bir kaç kere yaklaşık 10-15 metreden çivileme denize dalmışlığım var:D

0|0
    0|0
  • Askerlik tecilini bozup askere gitmeye karar vermem.17 gün sonra askerim.

Şubatta göndermedikleri için şube de kavga çıkarmıştım en çılgın bu mu acaba :D

0|0
    0|0
  • her şeyin farkın dayken değilmiş gibi yaparak olayların üzerine gitmek.

0|0
    0|0
  • Radar olduğunu bildiğim otobanda arabayla 255 KM Hızla geçtim sonra polisler tarafından geçtiğim hızın 2 katı kadar para cezası yedim ama sağlam 1 polis dostum oldu :)

0|0
    0|0
  • saymakla bitmez çok var hangisini söylesem acaba :)

0|0
    0|0
  • G MAX e binmek

0|0
    0|0
  • yaşama yeterince çlıgınlık değil mi?

1|0
    0|0
  • kafamı milyon ederken cebimdeki parayı çıkarmaya çalışmak :D aklıma geldikçe gülüyorum :D

0|0
    0|0
  • Kartepede kızakla çok yüksek bir tepeden aşağı kaymıştım,tümsek vardı önümde onun üstünden atladım kızakla.Sonuc =Kızak kırıldı,Popom cok acıdı inişte :D

0|0
    0|0
  • Buz müzesinde dilimi buza vuracaktim kuzen tuttu :D

0|0
    0|0
  • nişanlanmak :)

0|0
    1|0
  • 4 5 kişinin içinde fazla tanımadıgım birine teklif ettim :D

0|1
    0|0
  • param oldugu halde hayvan pazarında bokların ıcınde calısmak cok var ya :D

0|1
    0|0
  • Kalabalik bir restoranda kiz arkadasimin ayaklarini optum

0|1
    0|0
  • saymayla bitiremem en masumu sevgilimin babasıyla kanka olmuştum :D

0|0
    0|0
    • en tehlikelisini en iyisi olarak kullanmıssın tebrik ederim sırrını isterim lazım olcak :D

• sırrı yok kardeşim aynı ortama takılmalısın ve bir anlık gaza gelmen lazım ;)

• Erkekler Devam
    13

Kızlar Ne Diyor 20

• 6 yaşındayken, 5 yaşındaki komşumuzun oğlunun pipisine bakmak için onu bahçede çiş yapmaya ikna etmiştim. O da yaptı. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0|1
    0|0
  • orta okuldu sanırım Kulağımın üstünü deldirmek istiyorum demiştim anneme izin vermemişti bende yorgan ignesiyle oya oya delmis ,dikiş ignesiylede yerini genişletmistim annemde komsudaydi bir gittim herkes şok oldu ama fena cilginlikti sonradan tabi dr.gitmek istemedim kendine kapandı ama şimdi içinde noktadan az büyük birsey var kulağıma rahatsızlık veriyor seneler geçmesine rağmen

0|0
    0|0
  • Pek çılgınlık yapmadım hayatımda

0|0
    0|0
  • Kurs hocamı ayarlamak.

0|0
    0|0
  • vahşi hayvanların olduğu söylenen bir dağa tırmanmıştık daha çılgın bir şey olmadı hayatımda.

0|1
    0|0
  • Patronumu dövmüştüm :D

1|1
    0|0
  • boya dolu kovası sevmedğim kişinin kafasneden aşagı dökmek snra olay karakolda son buldu tabi ama çok eğlencelydi

0|0
    0|0
  • Baba evindeki rahatlığı ohh be bugünde serbestim istediğimi yapıcağım ayakları ve anne yemekleri baba sıcaklığını bırakıp evlenmek olsa gerek.DDDD

0|0
    0|1
  • Türkiye şampiyonunun motorunun arkasında metrelerce tek teker üzerinde gitmek..

0|1
    0|0
  • hiç yok benim öyle çılgınca bişeylerim gayet sakin bir hayatım var

0|0
    0|0
  • Birine aşık oldum *-*

0|0
    0|0
  • çok çılgınca olmasada gece 12de evde confetti patlatmak :))

1|0
    0|0
  • lisede müdüre tokat atmıstım :)

1|1
    0|1
    • Neden, müdür sana pandik mi atmştı? :P

• annene atmıstı pandiği bana değil onun için atmıstım tokadı ama keske atmasaydım böyle bir çocugu oldugunu bilseydim müdahele etmezdim :))

• Kendi annenle karıştırma herkesi!!! Bir der o zayi ettiğin beynin için arama ilamı verki...

• bana evlenme teklif edebi kaldirim tasiyla kovaladim.

0|0
    0|0
  • aşık oldum ben en çılgını buydu

0|0
    0|0
  • uçağa bindim .

bu çok çılgınca :D

0|0
    0|0
  • Aşık olmak.

0|0
    0|0