Bir bayandan çok hoşlandınız diyelim.Ne hissedersiniz?

Merhaba;

Bu bayanın sadece yüzünü gördünüz.Çok beğendiniz.Neler hissedersiniz?yani bir erkek bir kızdan çok hoşlandığında neler hisseder.Tamam ondan hoşlanır.Onu arzular mı?Yani içinizi ne tür duygular kaplar.Hisssin iyisi kötüsü olmaz.merak ediyorum açık açık yazın.Cinsellik de diyebilirsiniz ki bu kötü bir şey değil.Sonuçta kadın ve erkek birbirini seviyor,hoşlanıyor.Bir kızı gördünüz çok hoşunuza gitti yüz güzelliği fizik olarak ne hissederdiniz?

0|0
0|10

En İyi Erkek Görüşü

• Valla yüz yetmez , vicut , iş güç , fikir ,yaş , boy bunları da bilmem gerek.

Muhabbetimiz uyarsa, ondan hoşlanırım severim ama sevgilin olur olmaz o ayrı.

Ha hoşlanırsam genelde ne oluyor , onu yazayım bari :D

Sık sık onu düşünürüm , yanımda olmasını isterim , yanımda olduğunu hayal ederim ister istemez, mutlu olurum.

Geceleri , sarılıp öpebileceğim , yalnızlığımı silecek , beni mutlu edecek biri olarak hayal ederim, döner dururum yatakta :D

Cinsellik ? O büyük yapbozun sadece bir parçası...

Asıl sevgi dediğin , bu hayattı yan yana paylaşmaktır.., hep daha güzel için uğraşarak...

0|0
    0|0
    • sadece yüzünü ve fiziğini görme fırsatınız oldu.Yani belki 5 dk gördünüz görmediniz bile konuşup tanışmadınız.Çok güzel açıklayıp yazmışsınız mest oldum.

Erkekler Ne Diyor 9

• Cinsel olarak düşünmem sarılmak isterim. Kokusunu almak hatta parfünden hergün koklamak isterim daha sonra sevgili olmayı düsürüm. Yüz güzelliği kadar konuşma ve ses tonuda önemlidir.

0|0
    0|0
  • Ilık bir suya parmaklarının ucu ile dokunmak hissi vardır ya, işte tam olarak bunları hissederim. artık her ne anlama geliryorsa...

0|0
    0|0
  • hemen onunla kkonuşmak tanışmak isterim eğer utanmıyorsam =). Adını sorarım.. eğer konuşamazsam içime atarım hep şarkıalrda onu düşünürüm. her ne tür olursa olsun

0|0
    0|0
  • bana farklı gelirse ben hoşlanırım yani farklı bir tarz olacak ilk kalpte güzel bir titreme sonrada arzularım :)

0|0
    0|0
  • Hayran hayran bakarım

0|0
    0|0
  • yeminle bu kız sapıkkk:)))))))))))

0|0
    0|0
    • off ne sapık olacağım merka ettim sordum.erkekleri tanımaya çalışıyorum.

• merak ettiğini sorr :))) tanıştıralım bizde erkeğiz sonuçta

• penisime sorayım bari .. delik olsun fark etmez diyo.

0|0
    0|1
  • ya her güzel kızdan etkilenen bir yapım yok hele birini seviyorsam hiç birinden etkilenmem ama bazen mast yaparken o gördüğüm kızları hayal ediyorum bu da demek oluoyki bilinçaltım onlardan etkilenmiştir...

0|0
    0|0
  • ben gerçekten hoşlandığım kızı cinsel olarak düşünemiyorum.çok saf temiz duyygularla aklıma gelir.gece yatarken mesela şarkı dinler onu düşünürüm

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...