Kadın Ruhlu Erkekler Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Kadın Ruhundan Anlayan Erkeklerle Karıştırmayın Lütfen...

Merhaba arkadaşlar sosyal ortamlarda pek rast gelemediğim ancak sanal ortamda fazlasıyla geldiğim, erkek bedeninin içinde kadın ruhu taşıyan bu erkekcikler...

Kadın ruhundan, kadının halinden bana göre en iyi anlayan başka bir kadındır ama bu tarz erkeklerde çok iyi anlar ruh bilimcilere sormak lazım öyle ki kadının özel günlerinde bunlarında ruhu kanar...

Siz neler düşünüyorsunuz bu çin malı erkekler hakkında ?

Zafer Peker - Anlamazsın link

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Bilemiyorum,her şey karakterde bitiyor

0|1
    1|0
    • evet önyargılıda olmamak lazım insanlar hakkında.

• buralarda olda kaybetmeyelim birbirimiz kalabalıkta :D

Kızlar Ne Diyor 4

• Kişilik zaafiyeti karakter çöküşü sadece... Kimliğini bulamamış, kişiliğini bir yere oturtamamış, ruhu inceldikçe aklı küçülmüş beyin nakline muhtaç canlılar...

0|1
    1|0
  • cok ilginc sorular soruyosun .

ama insanlar nasl davranmak istiyosa oyle davranmali .sen nasl muslumanliga inaniyosan baskasida hristiyanliga inaniyo bunun gibi dusunmelisin .yani sen evet belki erkekligin hakkini tam anlamiyla verebilirsn belki sana gore erkeklik sertlik delikanlilik gerektiren bir sey .ama oda erkekligi bole goruyo . cin mali yakstrmasi hos değil bnce ama dedigim gibi herkesin kendi dusuncesi

0|0
    0|1
  • Aslında ana dilimiz ilgi gerisi ortalama çok zor değiliz siz büyütüyorsunuz dkfjjf

0|1
    1|0
  • Öküzlerden iyidir Çin malı erkekler ..

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 7

• Benden uzak olsunlar yeter

0|1
    0|0
  • Ruh değil dili var onların oda bukçe link oku eyer bilmiyorsan faydalı olur ..

0|0
    0|0
  • Entel-top tarzi filan olanlar mi? Allah yardim etsin onlara :D

0|1
    0|0
  • "Kadının halinden en iyi kadınlar anlar ama bu tarz erkekler de çok iyi anlar" dedikten sonra onlara çin malı demen kıskançlığını örtememiş.

Tiksinti duyduğun şeye saygıyla bakıp yüzüne tükürmenden farksız bu sorun.

0|0
    0|0
    • he hacı ölüyom la şöyle kıskançlıktan çatlıyorum :)

• Bence herkesi anlamak lazım.Ki bence onlar kişiliksiz değil tam aksine sağlam karakterli insanlar.Hormonlarına,anatomisine,çevre etkisine baş kaldırıp nasıl yaşamak istiyorlarsa öyle oluyorlar.En azından bir konuda samimiler.Sözüm meclisten dışarı:Yalaka ağızlı,yavşak,zühünün peşinden giden erkeklere göre daha harbi erkekler bence.

0|0
    0|0
  • Bugün bana sardı bir tanesi kusura bakma dedim uzaklaştım küfür edip kınamamak lazım

0|1
    0|0
  • Vay m.k topları

0|1
    0|0
Yükleniyor...