Bacaklarimin alt kismi cok kalin ne yapmalıyım?

Bacaklarimin alt kismi cok kalin ne yapmalıyım? ne yaptiysam incelmiyo cok kotu :(

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• bacaklarının alt kısmı neresi oluyo :D

1|0
    0|0
    • alt bacak iste :)

• pahalıymıs ya :) internetten değil de gidip alabileceğim neresi var

• Spor merkezlerinde satarlar.Veya sporcu gıdaları satan dükkanlarda.

Erkekler Ne Diyor 11

• l-carnitin kullanmanı önermem sarkmalara sebep olabilir. yapından dolayı olabilir calflerin kalınlığı ama mümkün olduğunca hafif tempoda uzun süre koşmaya çalış korse gibi bantlar var kol ve bacaklar için onlardan takarsan terleyerek daha çok verirsin ama dediğim gibi yapındada olabilir

1|0
    0|0
    • evet yapidan bilekler bacaklar biraz kalın

• O zaman fazla yapılıcak bişey yok genetiğinin sonu o olabilir ama çalışarak görebilirsin bunu

• 1-Ekmeği keseceksin kesemıyorsan bıle bır tek kahvaltıda cavdar ekmeği yemelisin.

2-Ekmeği kesdim diye yemeğe aşırı yuklenme .

3-Ekmeği kestim ama doymuyorum diyorsan adaçayı iç yemeklerden önce çok önemli bir iştah kesicidir.

4-koşu ve kardıyo antremanları uygula cok zor olmasına gerek yok .

5-Antreman yapmadan önce sıkılastırmak ve ya yağ yakmak ıstedıgın bolgeye biberiye yağını sür oranın ustunu sıkı bır şeyle sar veya streç filmle sar ondan sonra antremanını yap etkisini göreceksin (kısa zamanda buyuk sonuclar veriri.)

6-Antremanını yapmadan once sakın ha ısınma hareketlerını yapmayı unutma sakatlığa yol acabılır ve birde bıtırırken antremanını bırden bıtırme yavsa yavas azalta azalta bıtır bırden kesersen kalbe zara verebilirsin .

Unutmadan soylıyım ergenlık çaında ısen buyumen gelişmen daha durmadıysa sakın ha rejım yapma gelişmenı olumsuz etkıler ama artık gelişme gibi bır durumun yoksa yapabılırsın ...

0|0
    0|0
  • Kas mi yaptin yoksa

0|0
    0|0
  • Cardio diyet ve bacak antrenmanlari yaparak olabilir .

koşmak sadece bacakları sıkılaştırır...

Cardio hareketli videoları internetten araştırarak uygulaya bilirsin...

0|0
    0|0
  • İnce bir bacak bul

0|0
    0|0
  • yooo hiç öyle düşünme,zevk meselesi belki kalın bacaklara ölen ya da ölecek olan onlarca kişi vardır nerden bileceksin dimi ama ;)

0|0
    0|0
  • spor yap bence :)

0|0
    0|0
  • hıc bısey yapma ole daha guzel bence

0|0
    0|0
    • dalga mi geciyorsun

• hayır vallahı dalga deıl sorularıma bakın ısstersenız ozaman dogru soyledıgımı anlarsınız

• kos kos durma kos :D

0|0
    0|0
  • Genetik.

0|0
    0|0
  • masturbasyon yap duzenlı olarak cıddym

0|0
    2|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Kestir bana nakil et Nolmuşki

benimkilerde kırılacak

0|0
    0|0
  • Çok şanslı olduğumu anladığım vakitlerdeyim... O yapısal birşey kolay kolay incelmez

0|0
    0|0
  • bol bol yürüyüş yapman gerekiyor tempolu. ya da yaz geliyor bol bol yüz... spordan başka hiç birşey sıkı bir vucut sağlayamaz kremlermiş diyet haplarıymış cartmış curtmuş bunlar para tuzagı...

0|0
    0|0
Yükleniyor...