Yaşadığı hayattan mutlu olamayanlar?

üşenmeden okuyanlara teşekkürler

okulumu değiştirdim daha mutlu olmak için daha iyi bir arkadaş çevresi için eski okulumda sevmediğim 2 kişi vardı ve okulda herkes tanıyordu arkamdan konuşuluyodu ne yapsam ve birde hergün eski sevgilim olan insanın suratını görmek zorundaydım. Bende bunaldım ve yılın ortasında değiştirdim okulu şimdi mutlumuyum? Değilim dibine kadar pişmanım ama geri dönüşüm yok bu tek şanstı kullandım. O nefret ettiğim okulu özlemeye başladım şimdi ki okulum diğerinin 2 kat büyüklüğünde insanları daha üst seviye diyebilirim ama bir eksiklik var burada ki herkes anca gündem tartışıyor kantine bile zor iniyorlar o kadar monoton ve sıkıcı ki okulda kimseyi tanımıyorum o yüzünü gördükçe iğrendiğim eski sevgilimi bile özler oldum geri dönmek istiyorum ama bu yüzde sıfır ihtimal monoton bir hayat pişmanlıklar ve mutsuzum işte çaresini bilen yokmu?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Kendine biraz zaman tanısan iyi deyiştirmişim diyceksin kimseyi tanımadığın

İçin kendini yanlız hissetmen diger okulu özlemem gayet normal bir durum bir kaç arkadaşin olsun bu düşüncelerin deyişcektir eminim

1|0
    0|0
    • inşallah

• Zamana bırak ve biraz atılgan ol arkadaş canlısı bi

İnsan elbette heryerde dikkat çeker görürsün

Erkekler Ne Diyor 4

• mutlu olduğum pek söylenemez babam vefat etti tüm iş üstüme yığıldı telefonum yere düştü 500 tl masrafı var annem onu bile vermyor ve daha birçook neden var mutsuz olmam için

0|0
    0|0
  • bazen can skici seyler oluyo ama yasamak güzel mutluyum.

0|0
    0|0
    • :) telefon tamir olmuş fakat ücreti ödemeden servis gndermyor yaa alalı 3 hafta olmuştuu

• aynen benimde 3 hafta oldu ve servis kabul etmedi telefonu kullanıcı hatasıymış normal parayla yaptıralım dedik 1 aydan fazladır telefon gelmedi babama soruyorum hergün takmıyo bile

• hep sorun hep dert yani anlıycan

• adapte olmanda sorun var...gittiğin ortama uyacaksın ortam sana uymaz.zaman la yeni okulunu da seversin.birazcık sabır

0|0
    0|0
  • olması gereken yerdesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...