Zumba dansı ile zayıflayanlar ya da zayıflayan tanıdıklar

arkadaşlar 1 ay en geç 1 buçuk ay içinde 8 kilo vermem gerekliii okulda sadece tost yiyorum akşamda genel yiyecekler işte ekmeği kesicem ve hergün 1 saat zumba dansı yapmayı planlıyorum çok yoruluyorum ama zayıflamam gerek bilen yapan var mıişe yarıyormu 1 ayda verebilmem lazımmm yaz geliyor başka bişey yapmamı önerirminiz yürüyüşe vakit yok

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• çok sıkı antremman beslenmesiz çok iyi beslenmede antrenmansız senin istediğin sürede sonuç vermez.mükemmel bir diyeti zumbayla destekler yağ yakımını hızlandırmış olursun..personal training olarak ilk planlamanı bu şekilde yapmanı tavsiye ederim..tabi mükemmel diyetide bulman biraz zor gibi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• var tanıdıklarımda zayıfladılar mı bilmiyorum ama yararı olcağı kesin sonuna kadar kendini yorman yeterli dans ederken :)

0|0
    0|0
  • tw de görmüştüm o kadar etkili bir dans olduğunu sanmıyorum.

0|0
    0|0
  • yaz geliyo diye kafayı yedi herkes. yemeği kes bir lokma bile yeme de düş bayıl sağda solda. ayrıca genel yiyecekler hangi gruba giriyo acaba :D ya böle cahil cahil hareket edeceğine bir diyetisyene git, bir spor salonuna yazıl. bilip bilmeden sağlığından olacan yaz geliyo diye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Valla zumba mükemmeldir hayatım çok zayıflatır ama sağlıklı beslenmen şart öyle her gün tostla olmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...