Kız arkadaşımla 2 aydır beraberdik, çok üsteledim mesaj ile ertesi gün de davranışlarımdan.. Sevgisi bitebilir mi?

Kız arkadaşımla 2 aydır beraberdik çok üsteledim mesaj ile ertesi günde davranışlarımdan sevgisi bitebilirmi? Üstelemeye gelemeyen bir yapısı var. Bir gün önce beni çok sevdiğini sabahtan akşama kadar neredeyse çok iyi vakit geçirdik telefondan mesajlar falan iyiydi baya. Sınava çalışıyordu birşey anlatmak istiyordum ilişkimiz hakkında oda sonra konuşalım dedi sınavına çalışıyordu önemliydi ısrarcı oldum ben sinirlendi biraz sıktım onu mesajlarla o gün. Ertesi gün yanlış bir davranış yaptım ona sonra ben sana birşey demiyorum yalnız kalmam lazım karar vermek için dedi üsteleme dedi birkaç gün ben üstüne gitmeye devam ettim 2 gün daha sonra ayrıldı benden sevgisi bitti. 3 hafta onu mesajlarla affettirmeye çalıştım kendimi üstüne gittiğim için sinirlenip gitti başka birine yazdı düşünmeden şimdi konuştuğu biri var öylesine. Benden ayrılmasının nedeni davranışlarımdan dolayıymış. Sizce bu bir ayrılık nedenimi? 3 hafta sonra başkasıyla konuşmaya başlaması sinirinden normalmi benim yüzümden yazmış

Güncellemeler:
konuştuğu kişiyide beni tanımadan önce uzun zamandır tanıyormuş yani onun için ayrılmamış onun için ayrılıcaksa zaten benle en başında başlamazmış. O durduk yere ayrılma sürecine sokardı ilişkiyi ayrılmak istese ama benim davranışlarım onu soğuttu sanırım. Birkaç gün üst üste durmayınca. Sınavları vardı hergün

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Dostum zamana bırak. Bu kadar basit bitiyorsa bitsin,arkana bakma

0|0
    0|0
Yükleniyor...