Seninle cıkıp oyun oynayamam dedi bir bakar mısınız ne yapmaya çalışıyor?

Arkadaşlar uzun zamandır biriyle konuşuyorum sevgili degiliz ama sadece konuşuyoruz tam hoşlandıgımızı söylemiştik ertesi gün sevgili varmş sanırım bana birdaha asla mesaj atmayacaksın falan filan dedi konuştugum çocuk ise sunu yazdı sizce ne demek istemiş olabilir neden benmle cıkmıyor ''''''sana asla yalan sölemedım senın ıcın bak yıne ayrıldım sana asla yalan sölemedım sen oyun oynancak kız degılsın sen gercekten evlenılcek kızsın senınle cıkıp oyun oynayamazdım çünkü sen oyun oynancak kız degılsın gercekten namuslu ve düzgün kızsın ben senle ancak böle konusabılırım baska konusamam sımdı senı eklıyorum kabul edersen yıne konusuruz kabul etmezsen konusmayız hakkını helal et derım ama senı o sıldı ben degıl sımdı ayrıldım onla senı tekrar eklıyorum sıktrı de bastım ona zaten salak salak konusmus senle mal kendını bı bok sanıyor'' diye?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Kim kime demiş tam olarak anlamasamda zihtir et boşver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Çocuk damardan girmiş e tabi malum kızlarda saf oldukları için o cümleleri gerçek sanıyo halbuki çocuk oltayı atmış bekliyo sende yemin güzelligine bakıp kancaya geliyorsun dikkatli ol derim seni arada yedek olarak kullanıyo digerindende kesin kendi ayrılmamıştır Adım gibi biliyorum
    :)

0|0
    0|0
    • artık kankili konşyoruz bizden anca bu olur dedim :)

• sizinki aşk deqil küçük bir hoşlantı bide alışılmışlık ne diyim umarım ben yanılırımda siz tekrardan barışırsınız =)

• iyi böyle sevgili olursak birbirimizi kaybederiz :)

• Vaybee çok enterasan bir mesaj :)

0|0
    0|0
  • valla cocuk ıcınden gelenlerı soylemıs yalan yok sozlerınde sanırım bence barıs ama bıraz surundur i*neyi :D

0|0
    0|0
    • Cıktıklarıyla oyun mu oynuyomş şimdi bu :D

• Ergen detected bırak sen onu :)

0|0
    0|1
  • çok uzun bu yazı ve net yazsan ve cevap veremem bu nasıl soru

0|0
    0|0
    • En kısa hali :) sen oyun oynancak kız degılsın seninle çıkıp oyun oynayamazdım diye niye der birisi

• sen namuslusun onun gözünde sana ihanet edemiyor

• bunu anlayamayacak ne war cocuk sana demıkskı kızım bn dıer cıktıgım kızlarla cınsel bır ılıskı yasıyorum ve bunu senle yasamk ıstemıyorum cunku sn bun u haketmıkyorsun snn le ancak evlenınce cınsel ılıskı yasanır .. KISA VE OZ...

0|0
    0|0
    • Cinsellige düşkün birisi degil cıktıgı her kısla illa cinsellik olsun diye düşünmez ama

• sen oyle san erkeklerın genelı cınsellıge duskundur ve bunu kızlara bellı etmezler cocukda sana bunu dıle getrms ıste

• sagolsun o zaman teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 1

• sevgilisi varken bile seninle konuşan bir erkek senle sevgili oluncada aynı bunları başkasına diyecek bir erkektir, güvenme. o laflarınada kanma sakın, kabul etme dicemde çoktan etmişsindir.

0|0
    0|1
    • ama biz sevgili olacak bir boyutta konuşmmştık şuandada eskidende kanki falan diyoruz acıklaması garibime gitti teşekkürler

Yükleniyor...