Önemli olan aldatmak değil yakalanmamak mı?

İlişkileri hatta evlilikleri bitiren aldatmayla ilgili Noel Biderman’dan tam tersi yönde bir açıklama geldi. Herkesi şaşırtan o bilgiye göre “aldatmak evliliğinizi kurtarır”.

Noel Biderman’ın The Telegraph gazetesinde yer alan röportajına göre hiçbir erkek hatta kadın tek eşli değil. “Evli erkeklerin zaten yüzde 80’i eşlerini aldatıyor” diyen web sitesi sahibi kadınlarda bu oranın yüze 40 olduğunu söylüyor.

Noel Biderman’ a göre önemli olan aldatmak değil yakalanmamak. Çünkü aldatma aslında ilişkiye heyecan katıyor.

Biderman‘ın sıradışı görüşlerinden biri de evlilikte cinsel hayatın bitmesiyle ilgili. Karısını şu ana kadar hiç aldatmadığını söyleyen Noel Biderman birgün karısıyla cinsel birlikteliği biter ya da monotonlaşırsa onu asla terk etmeyeceğini belirtiyor. Biderman “Evlenip yuva kurmak için o kadar emek harcadığım kadından niye ayrılayım ki. Onca emek boşa gideceğine küçük kaçamaklarla durumu kurtarırım” diyor.

0|1
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Adrenalini yüksek hobiler edinen insanlar aldatma dürtüsünden kurtulur...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aldatan insan zaten her şeyi göze almıştır,zaten evliliğinin biteceğini göze almıştır,yakalanmayı göze almıştır...

Yani aldatan kişi eşinden vazgeçmiştir zaten zira pek az insan eşinin kendisini aldatmasını sineye çeker.

Ben şahsen asla kabullenmem,affetmem.Madem o kadar emek harcamış o zaman sahip de çıksın biraz heyecan için yıllarca emek harcadığı bir evliliği tehlikeye atmasın Noel...

İhanetin affı olmaz.

0|0
    0|0
  • Ney ney ney aldatmak ilişkiye heyecan mı katıyormuş hay ben onların bir bippp bippp bipp

1|0
    0|0
  • İstediğin kadar aldat eşin/sevgilin bilmesin sen bu yükü ne kadar taşıyacaksın ki ? Onun senin için yaptıklarını,çabalarını her gördüğünde canın yanmayacak mı ?

0|0
    0|0
  • cok ilginc benim yuvan aldatildigim icin bitti ne heycanmis ya ömrümden ömür götürdü insanlara olan güvencimi yikti acaba kendi aldatilsa bukadar rahat konusabilcek mi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle katılmıyorum ! Zihniyete bak! Karin /kocan baska biriyle yatsin kalksin sonra eve gelsin esiyle hic bisey olmamis gbi yaşasın ? Aldatmanin hiç bir bahanesi olamaz !

0|1
    0|0
  • kendini kandırırsın, aşka Ihanet!

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Biderman'a katılmıyorum. Çünkü aldatıp yakalanmak ile yakalanmamayı aynı kefeye koyuyorum. Birinde işi başarıyla bitiriyorsun birinde ise bitiremiyorsun. Ancak altılarında yata düşünce yapısı ve eylem güdüsü aynı. Önemli olan da bu bence. Bu kadar çaba sarf edip de bir yuva kurduğu kadına karşı böyle bir saygısızlığı nasıl düşünebiliyor bunu da ona sormak lazım. Bu düşünce aynı tacizi mazur görüp tecavüzü kınamak gibi bir şey. Aslında arada pek fark yok. Biri işi bitiriyor öteki oraya kadar gidemiyor. Saçma ve yanlış olduğunu düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • cok sacmaaaa cokkk

0|1
    0|0
  • bizim midemiz o kadar geniş değil

öyle uzaktan konuşmak kolay ah bide başına gelsin bakalım i*nenin

0|1
    0|0
  • Evlilikte monotonlaşma olduğu zaman sıkıntı başladığı zaman illaki gözün başka yerlere kayıcak.Eşini üzmemek için ve onu kaybetmemek için yapılır ne yapılacaksa :)

0|1
    0|0
  • Yazinin sonunda butun aldatmalarin ozeti aslinda. Sonuna kadar katiliyorum

0|1
    0|0
  • Öyle şeymi olur onların hepsi gevşek birader

0|1
    0|0
Yükleniyor...