Idam cezası şu suçlar için geri gelmeli mi?

arkadaşlar en kısa örneği geçtiğimiz günlerde mertt kardeşimizin başına geldi,9 yaşında tecavüze ugrayıp öldürüldü canice. şimdi onun ailesinin yerine kendinizi koyun ne yapmak isterdiniz o adi şerefsiz köpeğe?kaçtane kadın tecavüze ugruyor,kendinizi o kadınların yerine koyun ya da abisinin babasının yerine koyun ne yapardınız?ben diyorumki kadın,çocuk tecavüzleri ve ölümleri için idam şart ayrıca unutmayın cezalar ne kadar sert olursa suçlarda okadar azalır yorumlarınız?

• Kesilikle haklısın ibret-i alem için idam şart
    50% (3)100% (6)75% (9)Oy Ver
  • Hayır gelmemeli
    50% (3)0% (0)25% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• kesinlikle katılıyorum suçu sabit olan gerçek suçlular kesinlikle idam edilmeli. hatta makdülün veya mağdurun ailesinin ya da kendisinin kısas isteme hakkı bile olmalı

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum size,yanız karşı çıkan kız kim merak ettim bitek o hayır demiş

• B: Hayır gelmemeli

0|0
    0|0
    • neden

• teşekkürler :)

• ben teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 8

• idam kesinlikle gelmeli tecavüzcünün tenasül organları kesilmeli ibreti alem için. bunun dışında da şeri hukukta tüm bu suçların karşılıkları vardır.

1|1
    1|0
  • Çocuk ve kadınlara yapılan tecavüzler için kesinlikle getirilmeli

1|0
    0|0
  • Evet gelmeliiii

0|0
    0|0
  • Bu suçlar için Kesilikle haklısın ibret-i alem için idam şart

0|1
    0|0
  • gelmeli

.

0|0
    0|0
  • İdama gerek yok bıradır , bana versinler onları , sonra sadece herkes izlesin

0|0
    0|0
  • Hatta cinsel suça meğilli olan kişiler tespit edilip imha edilmeli çünkü bunların aklı taşaklarında dır büyük tehlike arz ederler

0|0
    0|0
  • ibret-i alem için idam şart

0|0
    0|0
Yükleniyor...