Kapat

Dünya Turuna Çıkmak Gibi Bir Hayaliniz Var mı ?

Dünya Turuna Çıkmak Gibi Bir Hayaliniz Var mı ?

Düşünsenize yanınızda partneriniz ve sırtınızda çantanız dünyanın her yerini görüp adrenalinizi tavan yaptırcaksınız hatta her yerde fotoğraf çekip yeni insanlar tanıyacaksınız ...bir gün ama bir gün denicem...

0|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 13

• süperrr... ama calişmadan etmeden nasil olcak o.. şöyle 1 yil ayircaksin cogu yerlere gidiceksin 2-3 gün kalip devam ediceksin negüzel olur ya... ama geri döndügünde nolcak iş yok güc yok... ahhhh

1|2
    0|0
    • çalışıyorum birikimimde var :( yıllık izinde

• yillik izinde nereye gideceksin... bir insan ömür boyu gezse bile bütün dünyayi görmezmiş...

• bütün dünyayı görmeyeceksin ki '' 2 haftada yda 4 haftada görebilecegin yerleri görürsün en kötüsü işten cıkarsın

• Tek başıma çıkma gibi bir hayalim var.

Sadece birkaç şeyi rayına oturtmam lazım. Sonra önümde hiçbir engel kalmayacak.

Alacağım sırt çantamı. Fotoğraf makinemi de unutmamalıyım. Ve alabildiğine keşfedeceğim dünyayı! Düşüncesi bile kalbimi hızlandırıyor. Bekle beni dünya ben geliyorummmmm!

0|1
    0|0
  • hayattaki en büyük hayalim bu ama bu seyahatte gemi yelkenli bisiklet ve birsürü araçla seyahat etmek isterim :)

0|2
    0|0
    • Tek başına o kadar karmaşanın içinde canın sıkılır. O araçtan in ona bin ondan in diğerine bin... :D Anasayfada dolaşırken soru karşıma çıktı tesadüfe bak ya. Diğerine ben girdim ama. Sorularına baktım.

• İsterim... Ama çok param olması lazım... Ya da macera ruhu gerek...

0|1
    0|0
    • bir çok ülke sırtında çantası olan ama cebinde parası olmayan turistlere iyi bakmıyor

• Gerçekleşmeyecek tek hayalim

0|1
    0|0
  • Çok istiyorum da yol arkadaşı yok :D

0|1
    0|0
  • ah evet yaptığım işte turneye çıkmak iserdim. :) şu an öyle bir işim yok ama olmasını isterdim yani.

0|1
    0|0
  • isterim de çok zor yahu

ama ölmeden görmek istediğim yerler var oralara mutlaka gitmek istiyorum

0|1
    0|0
  • Cok istiyorummmmmmm. Suana kadar avrupa turu yaptim. Yapicam yaaa dunya turu istiyorum

0|1
    0|0
    • güney amerika nın sevecen insanları afrikanın hırçın ormanları , buzulların soğuk dansı .. vs vs

• Off offff istemezmiyim yaaaa

0|1
    0|0
  • Var böyle sevdicegimi aliip dunya turuna cikalim :D

0|1
    0|0
  • evet inşallah bu hayalimi gerçekleştireceğim :))

0|1
    0|0
  • Ben istiyorum hayal işte ama belki bir gün neden olmasin? :D

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 10

• Tek başıma bu işe kalkışmıştım ilk önce Avrupa, sonra da asya' ya gidecektim. Avrupayı dolanırken ikinci ülkede sıkıldım ve geri döndüm. İleride evleneceğim zaman eşimle beraber gezmeyi düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Var böyle bir planım. Buna bağlı olarak 2 bin lira biriktirip profesyonel fotoğraf makinesi aldım, akabinde yol için gerekli araç gereçler ekipmanlar vs. şeyler için de para biriktirmeye devam ediyorum :) Yanımda benim kafadan bir yol arkadaşı bulsam erkek/kız fena olmaz :)

0|1
    0|0
  • Motorla yapmak istiyorum. Sağlam para lazım.

0|1
    0|0
  • Tek başıma çıkmak istiyorum ama bakalım ne zaman.

0|1
    0|0
  • İmkanlar doğrultusun da var

0|1
    0|0
  • Aklımı okudun ... ;)

0|1
    0|0
  • Kim istemezki :D

0|1
    0|0
  • İmkan olsa kim çıkmazki

0|1
    0|0
  • istiyorum aslında süper olurdu:S

0|1
    0|0
  • hocam ben daha türkiye yi turuna çıkamadım dünya turu eksik kalsın..

0|0
    0|0
Yükleniyor...