Beraber oldğunuz kadının...

deli gibi aşıksınız ama aşık olduğunuz kadının geçmişi kötü... zamanında para karşılığıyla birileriyle beraber olduğunu öğrendiniz, ne yapardınız ? bu arada geçmiş diyorum sizi tanımadan önce yaptığı bir şey bu.

Güncellemeler:
bu arada yazmayı unuttum, bu kadın zamanında sizin tanıdığınız biriylede beraber olmuş... olay buradan patlak veriyor zaten

0|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bana göre,en önemli olan şey sevgidir.Mesela,ben hiç kimseyi,benden önceki yaşamına göre,yargılamam.Önemli olan şey,ben karşısına çıktığımda,neyi seçtiği,neyi tercih ettiğidir.Mesela bir örnek veriyim:Birisiyle aramda karşılıklı sevgi olsa,benden önce,dese ki "işte şu kadar erkekle cinsellik yaşadım,ama sen şu anda karşıma çıktın,seni seviyorum" dese,hiç bir sorun olmaz,onu kabul ederim.Çünkü yaşadığı herşey,benden önceki geçmişiyle ilgili,onu yargılayamam,bağlılık ve sadakat önemli.Ama mesela,bir de şöyle bir örnek veriyim;Diyelim ki,eline hiç erkek eli değmemiş,bakire bir bayanı sevdim,düşün yani.Benim sevgime karşılık vermedi ve başka birisiyle bir hafta sadece çay içip,flört etmiş olsun,sonra onda umduğunu bulamayınca,bana gelsin ve hala bakire olsun,onu kabul etmem,deli gibi sevsemde,ona ikinci şans vermem.Neden?Çünkü ben karşısına çıktığımda,başka birisini seçmiş.Bu kadar basit.Ama işin içinde,para karşılığında cinsellik olunca,durum biraz zorlaşıyor,fakat o bile,aşılamayacak bir duvar değil,bu da duruma bağlı.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Sanırım bu soruyu sen kendin hakkında soruyorsun ... Geçmişte ne yaptığı çok da mühüm değil ama para karşılığı cinsel ilişki yaşadığı bir dönem veya yıllar varsa her zaman büyük riskler vardır. Bir yerde yemek yerken bir kafede otururken ya da sokakta çarşıda pazar da gezerken. geçmişte ilişki yaşadığın erkekler patavatsız ve çok kaba biçimde davranabilirler. Bilirsin Türk erkeğinin cinsel zihniyeti öküzlük üzerine kurulmuştur. Hem senin hem yanında ki erkeğin başı çok ağrır. öyle bir durumda başka bir şehre yerleşmeniz en güzel seçenek olur... Benim tanıdığım bir erkekle de beraber olmuşsaaaaaaan durum çok karışır çok ( çarşı karışır hemşerim :) erkeğin sana duyduğu sevgi bunun belirleyicisi olur demekten başka birşey aklıma gelmedi ...

2|0
    0|0
  • tekrar yaşamayacağını, o hayata dönmeyeceğine inanırsam devam ederim. aksi takdir de bir an bile durmam.

3|0
    0|0
    • güncellemeyi okuyun. +

• haklısınız hiç kolay değil... karşınızdaki ne olursa olsun sevgi aşk devreye girdimi insan resti çekemiyor

• çekmemeli zaten. kolay mı birisini sevmek aşık olmak.

• Bu konularda mezhebim geniştir ama o kadar da değil. Bu çok farklı bir şey. Bir insan, kadın ya da erkek fark etmez, sevdiği insanla bir şeyler yaşamışsa sesim çıkmaz asla ama dediğim gibi bu bana biraz fazla gelir.

2|0
    0|0
  • Geçmişin izleri bu günkü hayatını etkilemeyecekse eğer, sorun yok..

*Senin durumun kesinlikle etkiler,belki ilk başta kabul görür ama ilişki beklenen sağlığa kavuşmaz hiç bir zaman..

1|0
    0|0
  • Bence dogruyu soylemelisin ki ben kendimden biliyorum bu isi yapani sevmistim hala severim onu ama Allah bizi ayirdi sen isi biraktigini soyluyorsun sen de sevilebilirsin ama riskli soyliyim herkes kaldiramaz ... bilirse yuzune vurur uzulursun ...

1|0
    0|0
  • Bilmem ne desem yalan olur o an ne doğru geliyorsa onu

1|0
    0|0
  • aşk kırmızı filmine benziyo (:

1|0
    0|0
  • Geçmiş geçmişte kalmıştır. Beni seviyorsa hiçbirşey önemli dğeil

1|0
    0|0
  • öyle kadının geçmişini s.k.m . para karşılığında girilen ilişkinin adı o*luktan başka bişey değildir. kimse yoksulluk mecbur kalma , fakirlik gibi şeyleri buna bahane gösteremez.

0|0
    1|0
  • senin için konuşmuyorum ama benim tecrübelerime dayanarak huylu huyundan vazgeçmez deyip tüm ilişkimi bitiririm

0|0
    0|0
  • Hiç sesimi çıkarmam

3-5 ay veririm odunu

Sonra çaktırmadan uzarım

0|0
    1|0
  • güven gitmiştir aklımda bir şüpheyle her daim yaşamaktansa bitirmeyi tercih ederim...

1|0
    0|0
  • Tabi ki de uzak dururum ondan.

1|0
    0|0
    • Olayın patlak verdiği yer tam sıkıntı zaten yok yok :D

• en kötüsü bu değil mi

• Tabi ama bir an düşünemeyeceğime eminim. Ne yapacağımı bilemeyeceğime.

• nerden aklınıza gelıo bole sorular ya :=) cevap verıım heralde ıstemezdım sogurdum

0|0
    0|0
  • geçmişi kapatırdım benimle birlikteyken düzgünse sorun yok.

0|0
    0|0
  • Bu ilişki başlamadan karşı tarafa söylenmeliydi şahsen ben kabul etmem :D

Vuhhuu

0|0
    0|0
    • nasıl söylenir ki böyle bir şey... ? seviyorsunuz ve kaybetmekten korkuyorsunuz. aşkta ve savaşta herşey mübahtır diyerek yalana başvuruyorsunuz ister istemez

• umarım sevdiğin kişi benimle aynı kafada değildirde seni öylede kabul eder ama onun içinde kolay değil bide tanıdığı biriymiş çok kötü birgün o kişiyle karşılaşsalar o kişi bunu ona karşı kullanacaktır

• Ne yüzünü görürüm ne sesini duyarım baktım dayanamıyom ya onu öldürürüm ya da kendimi...

0|0
    0|0
  • elbetteki zor ve utanç verici bir durum.keşke geçmişiniz hakkında açık yüreklilikle ve samimiyetle önceden anlatsaydınız. geçmiş silinemez elbet ama o yoldan vazgeçmek mümkündür siz töbe etmiş ve doğru yolda ilerlemek istiyorsanız rabbim size yardımcı olackatır emin olun.

0|0
    0|0
  • Kadın var, bakire ama hayatı zindan ediyor; kadın var, onlarca erkekle birlikte olmuş ama dünyanı cennete çeviriyor.

Kesinlikle birliktelikten sonrası önemli, bana ne hissettirdiği ve bana karşı ne hissettiği.

1|0
    0|0
  • hala devam ediyormusun ki bu işe

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Para karşılığı olması kötü. Bunun adı başka şey çünkü. Kaldırabilecek çok az insan vardır belki de . Hala namus ve töre cinayetlerinin işlendiği bu ülkede hele.

0|0
    0|0
  • Her babayiğit hazmedebiliceği bir durum değil. Erkeğin olgunluğu ve yufka yüreğine kalmış.

0|0
    0|0
  • Tanidik isi tuz biber olmus mumkun degil bence.

0|0
    0|0
  • bizim milletimiz öyle bişey duyarsa adın kötüye cıkar asla sevmez

0|0
    0|0
  • kaldıramazlar sanırım

2|0
    0|0
Yükleniyor...