Çocukluğunuzu özlediğiniz oluyor mu canlar :)

Eskiden ne güzeldi herşey..Dışarıdan eve girmezdik.Çamurlar içinde büyüyen bir nesildik .. :) Şimdi ki çocuklar bir farklı,9 yaşındaki çocuğun elinde telefon var bilgisayar kullanıyor vs.. .. Çizgi film denen birşey yok varsa da şiddet içeriyor hep.Neden böyle yozlaştırıldık ?

1|0
5|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Sabahtan çıkar eve sadece su içmek için uğrardım,futbol bisiklet falan full :)

1|1
    0|0
    • Aynen yaa saklambaç,körebe flan vardı bizim zamanımızda dejenere oldu artık herşey :/ Üüzlüyorum şimdiki çocuklara ..

• sen yine su içmek için uğrarmışsın ben su ihtiyacımıda cami den karşılıyrdum :)

• Çocukluk deme bana. 90lı yıllara karşı bir zaafım var yine gözlerim dolacak :) teknolojiye ayak uyduruyoruz ve zamanla daha da ortadan kaybolacak "çocukluğunu yaşamak" deyimi.

1|0
    0|0
  • Anneaağğğ su at suu

Ne diyon oğlum anlamıyom

Su aat suuu. (Diğer arkadaşlara) başlamayın la maça durun

Al suyunu (çaat yerde bir şişe iyi ki patlamıyodu :D

Vayy bee ne günlerdi

1|0
    0|0
  • Özlenmezmi yaw hergün her dakika özlüyorum. Hava kararırdı biz saklambaç oynardık annem balkondan bağırırdı eve gel diye gitmez dayak yerdim :D

1|0
    0|0
  • bana rahmetli dedemi hatırlatıyor çocukluğum , tasoları , beybladeyi , toprak sahada yapılan maçları , aşağıdan seslenip anne ekmeimin arasına çikolata sürde sallasana demeyi özledim be (:

1|0
    0|0
  • o günler özlenmezmi :/

1|0
    0|0
  • nbr güzellik nasılsın;)

1|0
    0|0
  • o günler nasıl özlenmesin ki :S

1|0
    0|0
  • şimdi de olsa eskiden de olsa çocuk olmak herzaman güzel sorumluluk yok sadece oyun uyku yemek üzerine kurulu bir hayat oh ne güzel :)

1|0
    0|0
    • Aynen açlık nedir bilmiyorsun para sıkıntın yok ohhh :)

• Site içinde oynuyorduk yakın bir cami yoktu :) Hemde sahaya epey uzaktı bizim blok 5.kata çıkıp su içer tekrar sahaya koşardım.. :)

• benimde evimin yanı sahaydı hatta ev 1. kattı ama su içmeye bisikletimle 1 km ötedki camiye giderdim arkadaşlarla :) belkide buyüzden özlüyorum :)

• devir düzen çok degişti çook bebeler okula başlamadan okuma yazma ögreniyo onuda bırak ingilizce ögreniyo bizim zamanımızda böylemiydi yokluk bir yandan cahillik bir yandan bir silgiyi 5 e bölerdik pıçaknan :D

1|0
    0|0
  • Kesinlikle özlüyorum =) 90 ların çocuğu olmak farklı birşeydi büyüdükçe yaşım küçük olsaymış gibi saçma şeyler düşünmüyorum en güzel çağları yaşadığımı düşünüyorum =)

1|0
    0|0
    • Ben de düşünmüyorum.Eskiye bakınca sadece özlem var :) Ama bu zamanlar da doğmak istemezdim:)

• Aynen şimdinin çocukları bir değişik yazık ama =) Aslında Dünya küçülmüyor içindekiler azalıyor diyelim =)

• teknolojinin zararları işte küçükken akşam ezanının gelmesini hiç istemezdik

1|0
    0|0
  • kucukken ne zaman buyuyucem derdim...simdi keske cocuk olsaydim diyorum..cok nankorum

1|0
    0|0
  • hemde çok fazla

1|0
    0|0
  • Ozlemem mi

Annem babam vardi o zamanlar...

1|0
    0|0
  • Çok özlüyorum be canısı..

1|0
    0|0
  • 8 yaşında yeğenim memati yi tanıyor daha ne beklenir ki

1|0
    0|0
  • ben özlüyorum bazen

1|0
    0|0
  • Gerçektende öyle ne günlerdi :) şimdi çocuklar bisiklete bile binmeyi bilmiyor o derece kötü :)

0|0
    0|0
  • Ben çocukluktan hiç çıkamadım hala altım bezli :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...