Eski sevgilinizin aldıklarını ne yaptınız?

eski sevgilinizin aldıklarını ne yaptınız? kullanıyormusunuz attınız mı? bende Şu an colins saat, maviden çanta, altın tektaş ve aldığı küçük küçük oyuncaklar var. atıyım mı kullanıyım mı karar veremedim. siz ne yaptnız ya da ne yapıyorsunuz?

0|0
6|6

En İyi Kız Görüşü

• ona geri verdim ama istemedi bende çöpe attım

1|0
    0|0
    • bende geri vermek istedim ama almadı. atmaya da kıyamadım yazık

• eski sevgilimde öyle aldığım herşeyi kullanıyor geçenlerde ona aldığım saati kolunda gördüm :)

• ahh bu erkekklerr :D

Erkekler Ne Diyor 6

• tekrar muhatap olmamak için attım.

1|0
    0|0
  • Bn cocuguma hatira olarak anlatacagim icin kasada sakliyomm

1|0
    0|0
  • saklıyordum geçen hafta kargoyla yolladım onun için degerli şeylerdi sanırım oda çöpe atmış

1|0
    0|0
  • sana geçmişi hatırlatır. yeni bir yol çiziyorsan eğer , herşeyi yenile yok et gitsn..

0|0
    0|0
  • oyuncakları çocuklara ver atma , altın tektaş ı çocuğa geri var , saati ve çantayı da başkasına ver bence. kullanmak pek doğru gelmedi bana.

0|0
    0|0
  • Bana sadece bir simit almıştı, yanında da ayran. Ben de çok açtım, dayanamayıp yedim. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• At gitsin ne yapicaksin onlari

1|0
    0|0
  • ya veririrm ya da atarım çöpe gider. baş köşede tutacak, biriktirecek halim yok.

1|0
    0|0
  • Altın tektas haric digerlerini kullan bence

0|0
    0|0
  • o onun gurursuzlugu kullanıyosa o senın sadakan olsun bosver ama onun aldıgı seylere senın ıhtyacın yok eger gerı almıyosa at gıtsınnn hatta bekletmen hata

0|0
    0|0
  • Barişma ihtimalin yoksa yüzüğü sat çatir çatir ye eşyalari da kullan ben olsam öyle yapardim.

1|0
    0|0
Yükleniyor...