Galatasaray bir daha ki sene şampıyon olabılır mı

sızce Galatasaray bır daha kı sene şampıyon olabılır vede neler değışmelı?

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• olabilir tabi neden olmasın. ben bir fb li olarak söylüyorum. gs de tek tek isimlerin bir önemi yok, anlayışlarını değiştirmeleri gerekiyor. şu anki gs yın o eski gs la bir alakası yok o ruhu tekrar kazanmaları gerekiyor. şu anda futbol dışında her türlü naneyi yiyorlar yönetiminden teknik direktörüne ve futbolcularına kadar. o avrupa kupası alan takımın ruhu ve anlayışı geri gelmeli. ona buna çamur atarak başarı gelmez. herkes kendi bahçesini temizlemeli.

1|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İlk başta Mancini'nin gitmesi lazım.Bir takımı ayakta tutan teknik direktörüdür.Bize 2-0 geriye düştüğümüz maçta bacak bacak üstüne atıp etrafa mavi boncuk dağıtan hoca değil,Terim gibi son dakikaya kadar umudu kaybetmeyen,hırslı,takımı ateşleyecek bir hoca lazım.Mancini'nin oyun anlayışı bizim futbol anlayışımıza ters düşüyor.Ayrıca takımımızda birlik beraberliğin zerresi yok.Sırf bunun için fenerbahçeden öğreneceğimiz çok şey var diyorum.

0|1
    0|0
  • maniniye çok yükleniliyor. aslında yüklenilsin istemiyorum yazık adama. ama terim döneminde böle değildi adam hem takımdakilere babalık yapıyodu. hem de bağırıyodu çağırıyodu. futbolcular geri düştükleri zaman soyunma odasna girmeye korkuyolardı. ayrıca yabancı kontenjanı için yer açılmalı ve elmander kesinlikle gelmeli. ayrıca ibra dzeko gibi morata gibi ünlü futbolcular kesinlikle gelmelidir

0|0
    0|0
  • fenerbahçem bu sekilde dvam ettiği sürece anca havasını alır.

0|0
    0|1
  • İnanıyorum olur benim takımım *-*

0|1
    0|0
  • mancini ile küme düşmeye oynarız seneye artık umudum kalmadı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Beşiktaş yeni stadiyla uçacak

0|0
    0|0
  • her türlü şampiyon olur. bizim iç saha maçlarında bir sıkıntımız yok, derbi maçlarda da.

tek sıkıntımız maç seçmeyen bir kaç oyuncu takviyesi.

0|1
    0|0
    • abı bırde forvet lazım burakı rusyaya veya katara satabılırsek güzel olacak bırde drogba juventustan 1 senelik kontrat varmış yılık 4 mılyon Euro ama en buyuk hayalım ıbrahımovıçın Galatasaray gelmesı zor ama hayal ışte

• ozaman Ahmet Musa veya Lukaku gibi birisi gelir umarim

• onların da misyonu yetmez galatasaraya kardeşim ;)

• Mancini gitmezse kümeye oynar .

0|1
    0|0
  • Mancini gitmediği sürece hiçbişey olmaz . Manciniyle olur mu olmaz mı sorusuna cevap verebilmek için fener derbisinde hal ve hareketlerini incelemek yeterli adam Türkiyedeki 25 milyon Galatasaray taraftarı arasında golden sonra sevinmeyen tek adamdı daha yoruma gerek yok.

0|2
    0|0
    • abı ama adamın başardıkları ortada ınterde olsun veya man cıtyde adamlara okadar yıl sonra şampıyon yaptı adam kolay değıl

• ve bunun ıçın başarısız çünkü Turkıyemız çok kalıtelı hocalar geldı Del Bosque ve Low gibi

• gerek yokmuş demekki Şenol Güneş Mustafa Denizli Fatih Terim de yetiyormuş demekki

• Tabikide olacaz seneye fener 2. kümede olacak bjk ise eksi puandan baslama ihtimali var.Anlıcanız rakip yok seneye :D belki ts bir şeyler yapabilir.

0|0
    0|0
  • tabiki olur her buyuk takımın bir düşüş dönemi olur

0|1
    0|0
  • En Önce Mancinin Deplasman Performansı Değişmeli. Deplasman Performansı Bitirdi Bizi.

0|0
    0|0
    • Mancini iyi hoca bence zaman verilmeli yani bir sene felan

• evet ama bence Mancinin istedi oyuncular alininca yani yildiz oyuncular ozaman takim daha iyi olur galiba 35-40 milyon euro transfer butcesi ayrilmis ve birde Drogba, Chedjou, Amrabat, Eboue, Burdisso vede Dany ile yollar ayrilmali bence

• Drogba Bencede Gitmeli. Artık Yaşı Geçiyor. Takımda o Kadar Çok Gereksiz Transfer Var Ki Boşa Para Dağıttılar bu Sezon. O Kadar Transferden Adam Akıllı Oynayan Parayı Tak Eden Tek Telles Var.

• galatasaray 2 sene şampiyon olamaz.Fener kadrosuna tranfer yapıcak çünkü dahada güçlenicek.

0|0
    0|1
  • mancini gitmezse seneye yine fener şampiyon olur.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe böyle devam ettiği sürece olamaz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...