Onu unutamıyorum ve hala onu çok istiyorum

Onu küçüklügümden beri tanıyorum. İlk gördügüm güne kadar her şey aklımda en son 2012'nin yaz ayında gördüm kendisi annemin dayısının oglu. O kadar güzel şeyler yaşadık ki film gibiydi hani hiç bişey planlamazsın ama birden bire bişeyler sizi yakınlaştırır ya öyle yani oda bana karşı bir şeyler hissetti eminim ve şöyle bişey oldu biz çarşıdayız kendisi almanyada oturuyo bu arada beyefendi dedi ki kolye alıcam bende kime diye sordum oda ablamlara dedi. bende peki sevgiline dedim sevgilim yok ki diye güldü sonra ben şaşırdım tabi çünkü vardı ben meliha yok mu yani dedim dondu kaldı tabi sonra şaka yaptım dedi resmen onu yok saydı ya ve bu daha hiç bişey çok şey varda neyse. Biz evde yokken de. Zaferle ikimiz annesi arıyo büyük kızını bana versene annemde şaşırıyo tabi ama annemde biliyo bizi zaferin halini tavrınıda görüyo her neyse onlar kardeş falan ayagına yatıyo ?? Zaferin babasıda zaten zaferin sevgilisi var iyi bok anasını satıyım sanki bilmiyoruz her neyse bu salak zafer le 5 gün harika geçti en sonunda bindi uçaga gitti ve o gün bu gündür ne ses ne bir haber annesi babası falan bir kaç kere aradı zaten Teyze Babam belkide Annem falan bize karşıda ben napcam ya napcam

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• 0|0
    1|0
    • Daha yeni gördüm cevabını aldıgım en iyi cevap çok sağol tatlım 😌

Erkekler Ne Diyor 2

• Hergün bu tarz en az 40 tane soru soruluyor hepsinin sorunları aynı hatta bazen isimler bile aynı :D isyanım senin şahsına değil sakın yanlış anlama bu tarz soru soran insanlara hep aynı sorular hep aynı cevaplar yılmadan bitmeden soruluyor ve cevaplanıyor soran kişinlerinde aldığı cevaplara göre haraket ettiğini hiç sanmıyorum ayrıca unutmanın sevmenin aşık etmenin bir sırrı bir taktiği olsaydı bu kadar sap insan bir sitede toplanmazdı saygılar iyi geceler :)

0|0
    1|0
  • ne zafermiş asdhasdh

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...