Kapat

Kızlar bir bakar mısınız çok önemli!

Bugün cesaretimi topladım ve adı bile bilmediğim bir kızı arkadaşlarının arasından kaldırıp onunla tanıştım, ondan hoşlandığımı, onunla beraber olmamı istediğimi yanımda olmasını istedim ve yarın buluşucaz ( bunun lise hevesi değil ondan çok hoşlandığımı itiraf ettim) yalnız benden 3 yaş büyük o bilmiyor ama yaşımdan büyük gösteriyorum ki benimle yarın buluşmayı kabul etti sizce nasıl yapmışım sorun olur mu yaş ( ama böyle bişeyi ilk defa yaptım) çok heyecanlıyım. Okuma zahmetinde bulunup cevap veren arkadaşlara teşekkürler :)

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• çok iyi yapmışsın helal olsun :) gerçekten severseniz yaşın çok önemi kalmaz bence mesela benim annem babamdan 2 yaş büyük :))

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim gerçekten bu aslında benim için çok uç noktada bişey ama insan isteyince kendine bile sahip çıkamıyor.

• Aynen katılıyorum ama herkes o kadar şanslı olmayabilir sevgilisi olduğunu düşünemiyorum bile ve benim sonraki halimi.

• şanslısın :) daim olsun inşallah

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• Yasin onemi yoktur bence ama kiza bagli. Bazi kizlar yasi sorunedebilir. Amaşu anyas konusunda hic bir konu acma seni tanidiktan sonra , sana karsi biseyler hissetmeye basladiktan sonra yasini soyle. İste o zaman sorun olacagi varsada sorun yapmaz :)

0|0
    0|0
  • Harika olmuş. Cesaretine hayran kaldım. Heycanlanma, her şeyi berbat edersin.

0|0
    0|0
  • Cesaretine bittim yahu yarın ki buluşmanda da bu cesaretliligini dogallılıgını göster onun için şuan diger erkeklerden çok farklısın bide bunu bil.

0|0
    0|0
  • Bence onun yaşı sorun edeceğinizi sanmıyorum. Birbirinizi sevin yeter

0|0
    0|0
  • cok iyi yapmissin..senin gibileri varmi daha ya :) :) cesaretine hayran kaldim

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 3

• Herkes gidip tek başınayken konuşamıyor kızla sen arkadaşlarının arasından kaldırıp konuşmuşsun helal olsun gerçekten :) Yaşa gelirsek yaşın sorun olacağını zannetmiyorum sevdiğin sürece.

0|0
    0|0
  • Helal olsun usta aşmışsın sen oalyı gerisinide getirirsin

0|0
    0|0
  • knk nasıl cesaret edip öyle söyledin senden büyük birisine bir de ben de denemeye çalıştım ama söyleyememiştim cesaretim iyimiş :d

0|0
    0|0
    • Kardeşim hiç korkma özgüvenin sağlam.olsun iddialı birisi olduğunu ona ispatla en fazla olmaz der tersleme filan kolay bir şekilde olmaz :)

• Sen yakışıklı birisimisin knk ? :)

• Ya açık konuşuyum evet ama özgüven daha önemli dostum cesaretini topla ya bunda çok bişey yok aslında eğer yaparsan sende anlıyıcaksın.

Yükleniyor...