Yozlaşmanın, insan olmaktan çıkmanın ve benliğinizin en karanlık boyutlarına indiğinizi hayal edin...

link

Mevcut tüm Dünya'nın tepe taklak olduğunu varsayalım.

Kanun ya da düzenin sadece bireylerin kendi anlayışlarına göre şekillendirdiği bir döneme götürsem sizi...

Yozlaşmanın, insan olmaktan çıkmanın ve benliğinizin en karanlık boyutlarına indiğinizi hayal edin.

Hayatta kalmak uğruna, bugüne dek edindiğiniz tüm o insani vasıfların kum gibi avuçlarımızdan kayıp gittiğini düşünün.

Şimdi gelelim sorumuza;

Yukarıda yazdığım Dünya adında ki bu cehennemin ortasında olsanız yeri ve zamanı geldiğinde kendi sevdiklerinizi koruyabilmek adına ne kadar ileri gidebilirdiniz?

Kendi eşinizi, sevgilinizi veya ailenizi korumak adına en yakın dostunuzu hatta bir akrabanızı bile öldürmeyi göze alabilir misiniz?

Daha da korkunç hale getirirsek, zorunluluk altında kalırsanız bir çocuğu bile öldürebilir misiniz?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Şu an bu şekilde okuyup evet yaparım demek kolay fakat evcilleştiğimiz kesin .

Başkası açlığı nedeniyle saldırmadığı sürece öldüremem,ölürüm. Eğer yeterince evcil olmasaydık bunun sorgulamaya bile açık olduğunu düşünmüyorum sonuç belli .Kimse için(aileden bahsediyorum) birini öldürmeyi düşünmez( çünkü vahşiyim ) fakat kendim için bir çocuğu hiç düşünmeden öldürebilirdim.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bir çocuğu öldürmeyi gerektirecek nasıl bir zorunluluk olabilir ki

ama insan şaşırtabilir kendini, şartlara bağlı olarak vahşileşebilir, acımasızlaşabilir

ailemi korumak için elimden geleni yaparım tabi ki, saldırıya uğramadığım sürece kimseye zarar verebileceğimi sanmıyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yapamam asla zaten ben çok acı çektim hayat boyunca gülemedim o yüzden bunlarada göğüs gererim ben zaten kaybettiklerim oldu.

0|1
    0|0
Yükleniyor...