Ortamınızda nasıl insanlar olsun istersiniz?

Arkadaşlar benim ortamımda kardeş gibi sevdiğim arkadaşlarım ve varsa sevgilim olur.Ama bazen kardeş gibi sevdiğiniz bir arkadaşınız ortamınızda iki kız görünce değişmeye başlar ve bunun ortamımda işi ne dersiniz ve muhataba almazsınız daha peki siz nasıl insanlar ortamınızda olsun istersiniz? Ve eskiden kardeşiniz gibi sevdiğiniz birini adam yerine koyup ortamınıza aldığınızda hoşunuza gitmeyen hal ve hareketlerini gördüğünüzde siz ne yapardnız?

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten kendını gelıştırmış bır ınsan bunlara dıkkat eden ınsandır ıkı kız gorup yavşayan ınsanla degıl ortamda oturmak arkadaslık bıle etmem delıkanlı adam kendını bozmaz bozan adamdanda hayır gelmez...

0|0
    0|0
    • aynen öyle hak veriyorum işte bilemiyorsun tam adam zannediyorsun iki kız görünce tanımadığımı anlıyorum

• arkadaslık farklıdır selam verıp gecersın..ama ortama goturup arkadaslarınla tanıstırıcagın ınsan sende dost olmştur kalkıpta oyle bı hata yapıosa uzaklasıcaksın bundan snrada dıkkat edıceksn :)

• uzaklaştırdım zaten ders oldu bu bana

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğlenceli komik .

0|0
    0|0
  • Etrafımdaki insan öncelikle dengim olmalı saygılı olmalı ve oturup kalkmasını bilen biri olmalı kardeşim dediğim kişi yanımda hoşuma gitmeyen davranışlarda bulunursa onu uyayırım aksine tekrarlarsa aramı onla açarım ama en ufak şeylerden kardeşim dediğim insanlar aramı açma fikri pek iyi değil bence nede olsa kaç yıllık arkadaşın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İki kız görüpte ortamda cıvıyan bir arkadaşım onu ortamda bozmak istemem ama kaşınmasına bağlı :D

0|0
    0|0
  • Yanımdaki birinin hareketleri hoşuma gitmezise ilk defasında uyarırım birdaha bu davranışlarda bulunma diye ikinci defamı oldu ona söylemeden selamı sabahı keserim tüm ilişkimi numarasını dahil silerim bir daha işim olmaz o şahsiyet ile :)

2|1
    0|0
  • egolu ve patavatsız insanlardan nefret ederim ve o ortamda bulunmamaya çalışırım sınırlarımı koyarım.Egolu insan o ortamda kendini yükseltmek için çevresindeki arkadaşlarını kırıcı şeyler söyleyebilir sırf ön plana çıkmak için oldum olası nefret ederim bu insan derili canlılardan

0|0
    0|0
  • aydın

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • mümkün mertebe az konuşan

0|0
    0|0
  • Dürüst ve Adam gibi

0|0
    0|0
  • En basta güvenilir eğlenceli sempatik güzek yakısıklı çirkin bunlar önemsiz tabiki

0|0
    0|0
    • çok güvendiğin bir arkadaşın ortama alınca böyle hareketleri değişiyorsa seni önemsememeye başlayıp ortamda kızlara falan yavşıyorsa ne yapardın bak ben yol verdim arkadaşa daha da muhtabı kestim ben kesin ortamdan saf dışı oldu doğru sizce

• kız için arkadasını satan .. . . sen anladın kardesim

• anladım anladım...

• ortamın kendını yansıtır

0|0
    0|0
Yükleniyor...