Ronaldo'nun ününü, başarısını bir kenara bırakırsak...

Erkekler başarılı kadın severiz, derler ama geneli için doğru değildir. Kızlar için ise başarılı erkekler karizmatiktir, güçlüdür, çekicidir. Ronaldo'nun bu kadar hayranı olması ün+başarı+para nın bileşimi :) Merak ediyorum ününü, parasını, başarısını bir tarafa bırakırsan bir karizması kalır mı ya da yakışıklı der misiniz yine? :)

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Ronaldo bir kere futbol içerisinde işini iyi yapan bir futbolcu.

Fizik olarak da kendine bakıyor.

Parası da var ve hayatını da yaşıyor.

Bu üçü elbette cezbedici gelir.

Eğer normal kesimden bir kişi olsaydı ona zıt kişilik çok olacaktı bence, huyu da değişmezdi bu Ronaldonun.

cut.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Bence gayet eli yüzü düzgün birisi ama parasının ve imkanlarının çok olmasıyla karizmatik bir görünüş elde edebiliyor. Kendine özgü saç stili ve en önemlisi de yaptığı yardımlar göz ardı edilemez. Ronaldo işini iyi yapan ve gerçek hayatta insanlara yardım eden iyi birisi

1|0
    0|0
    • Tanımadan kimseye kötü diyemem zaten. Hakkında da kişiliği konusunda da bir şey diyemem ama paranın ve ünün en olmadık insanlara bile büyük bir özgüven ve beraberinde çekicilik getirdiği bir gerçek :) Bence Ronaldo bu kadar başarılı olmasa bu kadar özgüvenli de olamazdı :)

• Yardım yapması elbette güzel ama yardımların gizli yapılması daha hoş değil mi? Şimdi yeni trend ünlülerde olsun, politikacılarda olsun herkese ne yaptığını duyurmak. Böyle yardım yapınca "yardım ve reklam" arasında çok ince bir çizgi kalıyor bence.

• Ronaldo yaptığı yardımları göstermiyor. Arkasına takılan basın gizliden de olsa görüntülüyor ama kendi isteğiyle göstere göstere yaptığı yardımların amacı şu;

Ben örneğin Ronaldoyum geldim sana yardım ettim sen lösemi hastasısın ve sana ilaç yardımı ve maddi yardım yaptım ve basından herkes beni görüntüledi. Beni seven ve bana gönül veren insanlar beni örnek alarak onlar da yardımcı olurlar. İnşallah anlatabilmişimdir :D

• Adana'lı Ronaldo'dan bir farkı kalmaz.

1|0
    0|0
  • Ronaldo'nun içinde olan buymuş . Tabi para şöhret bunu ortaya çıkarabilmesinde en önemli etken. Belki parası olmasa da böyle birisi olacaktı ama kim tanıyacaktı ki o zaman ? Haliyle o da kendine bu kadar özen göstermeyecekti. Karizması tavan yapamayacaktı ve fizik olarak çok daha zayıf olacaktı. Irina Shayk ile değil oturduğu şehirden bir kızla takılacaktı. Herşeyi para ve şöhrete bağlamıyorum. Ama onlar içindeki Ronaldo'yu ortaya çıkarmasında en önemli etkendir. Kendisini severim hayran değilim ama takdir ediyorum..Çoğu sporcudan daha fazla yardım yapıyor ve İsrail'e karşı da bir antipati beslemesi benim sempatimi kazanmasını sağladı. Bir milli maçta bir hareketi olmuştu İsrail'e karşı. Yani tamamen tipi ve karizması için sevilmiyor gördüğün gibi :)

0|0
    0|0
  • Kartoncular gibi severim ronaldoyu ama ne bilim

1|0
    0|0
  • parası ünü başarısı olmasada karizmatik en farklısından modellik yaparak yükselebilecek birisi yani adam harbi idôl

0|0
    0|0
  • Açıkçası yakışıklı :)

0|0
    0|0
  • karizmatik bir futbolcu bu su götürmez bir gerçek...

0|1
    0|0
  • kenara bırakılıcak bir başarı değil onun başarısı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İrinayı kapmış adam helal olsun öyle adama bayılıyorum .. benim yakışıklı kategorimde değil. Sert keskin bir suratı var çünkü.

1|0
    0|0
    • İrina'nın Ronaldo'dan önceki sevgilisi de çok zengin bir işadamı. Yani paran olduğu sürece İrinalar tüm erkeklerin olabilir :)

• politikacıda*

• Gelip geçici şeylerin büyüsüne kapılıyoruz işte aslında toplum baskısı olmasa belkide statü farkına göre tercih yapmazdık.

• suan da da yakısıklı ve karızmatık degıl zaten bana gore..

1|0
    0|0
  • Yav ümraniye apaçilerinden farkı yok adamın o ne öyle.

0|0
    0|0
Yükleniyor...