Sevgilim en yakın arkadaşımdan hoşlanıyor olabilir mi?

sürekli yakın temas kuruyo onunla, örneğin eli saçında saçını okşadığını gördüm yani açıkça bir şekilde değildi elini sırtına koymuştu, arkadaşça gibi davranıyo ama ben tedirgin olmaya başladım. ufacık bir şeyde yakınlık kolluyo kolunu tutuyo uzun süre bırakmıyo sonra, farketmiyorum sanıyo ama ben farkediyorum. arkadaşımın biriyle konuştuğunu söylemiştim sanki morali bozuldu ve onu aşırı bir koruma çabası içerisinde. bir arkadaşıyla odadaydı ders çalışıyodu erkekti çalıştığı kişi, sevgilim de misafirliğe gelmişti bir baktım tedirgin kapısının önünde dört dönüyo. dinlemeye falan çalışıyo heralde. arkadaşımdan şüphem yok gerçi. sevgilimlede 1 seneyi geçik çıkıyoruz hiç beni üzmedi bana değer veriyo, çabalıyo ama ben mi paranoyakça davranıyorum bilmiyorum.

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• Açık söylememek gerekirse, hoşlanıyor olabilir. Ama şunu da söylemeliyim ki tek çare sevgiline bize açtığın konuyu açmak ve onunla bu durumu konuşmak. Ne yazık ki şu anda tüm psikoloji araştırmalarına göre başka bir yol bulamıyorum. Üzgünüm.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Olabilir maalesef, ama sende bu olayı fazla büyütüyor da olabilirsin. ayrımını yapabilecek tek kişi yine sensin. sevgiline olan güvenini tekrar gözden geçir derim

1|0
    0|0
Yükleniyor...