İlk aşkınızın adı neydi ve tanıştığınız yer neresiydi?

İlk aşkınızla hangi ortamda tanışmıştınız ve adı neydi

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• İlk okula başladığım ilk gündü önümde kıvırçık saçlı bir kız vardı aslıydı ismi kırmızı kalın kilotlu çorap giymişti saçındada toka falan saçının uzamasını bekliyordum uzamıştı düzleşti falan okadarını hatırlamıyorum tam istediğim kıvama gelmişti derste arkadan sürekli saçını çekiyordum her defasında örtmenim diye şikayet ediyordu birinde hayvan gibi bir tokat yediydim

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yok öyle bir aşk :)

cut.

0|0
    0|0
  • Naciye - Ahır da.

0|0
    0|0
  • Platonik olarak Vildan'dı adı. Onla hiç konuşamadım. Hiç açılamadım. İlkokul 4 veya 5tim sanırım. Ondan sonra orta 1 gibi bir kızla çıkmaya başladım. 4 seneye yakın sürdü. Okulda tanıştık ama komşumuzdu zaten. İsmi Belda.

0|0
    0|0
  • Adi bende kalsinda benm askm pencere onu sevdadydi ne mutlu banaki yasadim. Kacamak bulusmapari biri gorur diye saklanmalari kokulu mektuplari.. hic kurulmamis cumleleri ceyizlere saklamayi..

Gemste yasansada haala tadi damagmda kaldi..

Insan tadmadan bilemyo o yuzzden bir umut beklyoruz iste belki acilmamis ceyizler cikar karsimiza ..

0|0
    0|0
  • Okulda

0|0
    0|0
  • aşk ilk ve tektir zaten ismi merve idi

0|0
    0|0
  • Anasınıfında, Tutku. Şimdi aynı mahalledeyiz :D iki sene önce en yakın arkadaşım aşık olmuştu kıza anasınıfından sevgilim diyince baya bozulmuştu sonra bıraktı :D

0|0
    0|0
  • Zümrüt çok hoş güzel kızdı hey gidi yıllar hey

0|0
    0|0
  • birinci sınıfta andımızı okurken =)

0|0
    0|0
  • ilk aşkımın adı pelindir tanıştıgım yer sınıfımdır 1.sınıf

0|0
    0|0
  • berna ilkokul...

0|0
    0|0
  • ortaokul funda

0|0
    0|0
  • Fatma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İlk aşkım

son aşkım

bekleniyor

0|0
    0|0
  • ilber. kaynı sınıftaydık.

0|0
    0|0
  • tayfun , cumartesi pazarında 23 Nisan çalışmalarında :D

0|0
    0|0
  • ilk sevgiliden bahsediliyor sanırım adı ahmetti okulda sınıf arkadaşımın arkadaşıydı ve bana aşık olmuştu öyle

0|0
    0|0
  • Boşver ben unuttum sen de unut *-*

0|0
    0|0
  • Ozan. Yatak altı :D çocukluk 6-7 yasında

0|0
    0|0
  • ilk aşkım , aşkım aşkım :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...