Minibüs ihbarları dikkate alınıyor mu?

Bugün gene mal bir minibüs şoförü aşırı hızla gidiyordu. İşin tuhaf yanı ben koltuğu deforme ediyorum diye beni uyarıyor. Fakat kendi milletin hayatını tehlikeye atıyor. Bir de böyle serseri tipler uyarınca kendini bir şey zannediyor artistlik taslıyor, artık uyarmıyorum direk polise plakasını verdim ama bir şey çıkacağını zannetmiyorum gene. Siz bu konuda duyarlı mısınız? İhbarda bulunuyor musunuz yoksa böyle üç kuruşluk adamların hayatınızı nasıl tehlikeye attığının farkında değil misiniz?

0|0
0|2

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• bence minibüs şoförünün seni ihbar etmesi gerek.. bende o koltukların kılıflarını yırtıp deforme edenleri 3 yaşındaki çocuklar zannediodum.. meğer senin gibi mallar yapıomuş

0|1
    0|0
    • Ben ''deforme ediyorum'' demedim ''deforme ettiğimi'' söyleyerek uyarıyor emniyet kemeri tokasını arıyorum diye. Bizim okulda ne kadar it kopuk serseri kendini ağır abi zenneden gücünün yettiğine artislik taslayan varsa minibüs şöförü oldu. Böyle potansiyel katillerin ortaya çıkması senin gibi beyinsizlerin suçu değil ama onlara ceza vermek için birilerinin ölmesini bekleyenlerin suçu

• Senin koltuğu deforme etmende iyi bir şey değil yalnız. Oldum olası sevmem şu minibüsçüleri zaten bazen çok yavaş gidiyorlar acelesi olan var bazen de çok hızlı gidip yolcuların hayatını tehlikeye atıyorlar. Uyarsan dövmeye kalkarlar seni.

0|0
    0|0
    • deforme etmedim kemer yerini bulmak için kontrol ettim sadece onu söyledi. evet uyarmayı çok denedim önce işte gücünün yettiğine artislik taslamayı erkeklik delikanlılık sayıyolar genelde gücü yetmezse kendi gibi itleri topluyor bazıları tabi hepsi değil ama böyle mallar çok var

Yükleniyor...