Bir kadın sizin için çabalıyorsa sakın sıkılmayın, sarılın. . Çünkü kadın ,inancını yitirdiği yerde ipin ucunu

Bir kadın sizin için çabalıyorsa sakın sıkılmayın, sarılın. . Çünkü kadın ,inancını yitirdiği yerde ipin ucunu bırakır . 4senelik ilskim var ve beraber yasiyoruz sorun eltim habire benle ugrasiyo ve esimin ailesinide fitleyip aramizi acti face ne za man birsey paylassam ortaligi karistiriyo ve esimin ailesi beni istemiyo sizce vazmigecmeliyim hayal olup yola devammi etmeliyim bir erkek kadininin arkasinda neden durmaz bu iliski icinde cok savastim ama cokda yiprandim nesemi kaybettim benligimide

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Eşin seni çok seviyorsa susturması lazım onları.Benim sevgilime karışmayın. Eğer devam etmek istiyorsanız eşinizin aile yapısını bilip ona göre davranmanız lazım.Mesela en basitinden face i kapat ne olacak. Ben sevdiğim kız için face değil kızlar soruyoru bile kapatırım ::))) Vel hasıl buna aranızdaki sevgi fedakarlık ve EŞinizin size karşı durumu belirler..Umarım mutlu olursunuz

0|0
    0|0
  • akışına bırak dicemde kopuşuna gidiyo, heyecanı kaybetmişsiniz anlasılan

0|0
    0|0
  • Facebook'tan ve eltinden uzak dur. Bi' süre sonra sıkılıp yeni uğraşlara yönelecektir. Evliliği bitirmek bu kadar kolay olmasa gerek.

1|0
    0|0
  • eşinle konuşmayı denemelisin burada sana kimse yardımcı olamaz kararını kendin vermelisin yoruma göre kararlar alınmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• En basiti faceyi kapat bakalım o zaman ne yapacaklar 1ay bak esin o sırada seni savunacak mi ki olması gereken bu yanında olmalı tabi oda ailesi ama yaptıkları yanlış yuva yikmak ne demek yaman Esinle konuş ona anlat ne cevaplar verecek bu 1 ay içinde de kararını verirsin en azından denemeyin veya şunu da yapsaydım dediğin birşey kalmaz vicdanın rahatlar

Sözünde de haklısın bende yorulup bitirmiştim inancını kaybedince zor ama biz evli değildik orası ayrı umarim düzelir

0|0
    0|0
  • facebboku ve eltini hayatından çıkarmalıısın

0|0
    0|0
    • zaten konusmuyorum onunla konusulacak bırı degıl cırkefmı cırkef yapmadıgım seylerı yaptı dıyor mesaj atıp duruyormusum hıc haberım yok sucum yok

Yükleniyor...