Dedikodu yaptınız mı hiç ya da sizin hakkınızda yapıldığına şahit oldunuz mu?

Dedikodu yaptınız mı hiç ya da sizin hakkınızda yapıldığına şahit oldunuz mu?

link buda size benden olsun :))

evet cevaplar alalım :))

0|0
923

En İyi Kız Görüşü

• Her insan yapar :)

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 23

• Genelde haksizliga ugrarsam ya da arkabam arkadasim ugrarsa aksi halde yapmamaya calisiyorum hakkinda olumsuz dedikodu kul hakkina sebeb olabilir asikar hatayi gostere gostere isliyorsa insanlarin yaninda o zaman dedikodusu kul hakkina girmez diye duydum alo fetva hattini arayip sormak gerek ama en guzeli yapmamak ahirette haklar odenecek...

0|0
    0|0
  • Hiç yapmadım diyen biriyle yaparız ara sıra ama haklıysak. Asla suçumuzu örtmek için milleti lekelelemeyiz

1|0
    0|0
    • kimi çekiştiriyonuz kanka

• vay arkadaş memoyu yedik bitirdik zaten konuşa konuşa :D

• Olm adam yıkılmıyor,bitmiyor. Nasıl bir azim bilmiyorm. Memodaki gamsızlığın zerresi bizde olsa varya şuan kim bilir nerelerdeydik

• Hayır Yapmadım Olmadı da

1|0
    0|0
  • Dedikodu çok yaptım ama elimden geldiğince yapmamaya çalışırımki yaptığım dedikodularıda konuştuğum kişinin suratına söyliyebilicekisem yaparım pek dedikodu sayılmaz yani bir fikir gibi geliyo kanımca :) benim hakkımda ise çok dedikodular duyuyorum ama yapıcak birşey yok konuşup dursunlar benim için hava hoş reklamın iyisi kötüsü olmaz :)

2|1
    0|0
  • dedikodu mu tövbe hiç yapmadım :D

1|1
    0|0
  • Evet çok yaparım. Yapanı da uyarırım :D

1|0
    0|0
  • Ee yani bazen :)

1|0
    0|0
  • yapmıyan yok gibi bişidir tabi yapanın yapılası duruma dustugu gercegide vardır bu durumda eden bulur :D

1|0
    0|0
  • Kızlar kadar olmasa da yaparız

1|1
    0|0
  • Evet yaptımda iğrenç bir şey ya yapmıyorum daha

1|0
    0|0
  • bazen yapıyorum yane :D

1|0
    0|0
  • sende bizi iyice dedikocu yaptın be abla (: benden sana gelsin http://www.youtube.com/watch?v=OrBTX6VmJ2M (:

0|0
    0|0
  • mahalle kızları gibi ^^

0|0
    0|0
  • dedikoduyu yapmayı severiz

assigf

0|0
    0|0
  • erkekler yalan yok bız daha çok yapıyoruz evet şahıt oldum okul çıkışında kulaklığımı taktım bı baktım şarjım yok boşver özgün çıkarma cool takıl dedım arkadakı kız yanındakı arkadaşına bununla çıkılmaz mı hıç dedı evet geçen haftaydı

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Dedikodu , bos insanlarin , uzerine vazife olmayan konularda konusmasi durumu , cevrende bos insan coksa senin hakkindaki dedikodu kacinilmazdir :D

0|0
    0|0
  • Sol kulağım arkamdan küfür edenler ya da konuşanlar yüzünden duymaz oldu . seyirciyiz oynuyor 2 yıldır :D

0|0
    0|0
  • sevmem, dedikodudan da yapandan da nefret ederim

0|0
    0|0
  • elimden geldiğinçe yüzüne söylemeye calısırım.. ama yapmadım diyende yalan söyler :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    3

Kızlar Ne Diyor 8

• yaparım :))

1|2
    0|0
  • Sevmem, huzursuz olurum. Istemeden mutlaka olmustur, kiz arkadaslarimi ile topluca birsey yapinca konudan konuya atlanir. Hakkimda yapildigini sanmam, arkadas cevremde gayet aciksozluyuz.

1|0
    0|0
  • Iki kadın bir araya gelirse dünyanın halini konuşcak halleri yok ya

1|0
    0|0
  • Kıskanıyorlar bizi bacım kıskanıyorlaarr :))

0|0
    0|0
  • dedikodu olduğunu asla kabul etmesek de kızlar olarak hemen hemen konuşmalarımızın geneli dedikodu kapsamına giriyor sanırım :)

0|0
    0|0
  • yapılmaz mı yaptım tabi ki:) şahitte oldum umursamadım ama isteyen istediğini söylesin

0|0
    0|0
  • yaptım yaparken duyuldu yapıldı hakkımda yapanı da duydum ama artık pek yapmıyorum :D

0|0
    0|0
  • şahit oldum

0|0
    0|0
Yükleniyor...