Aynı hayatta farklı yaşamlar.. Hayat herkese güzel değil..

Yaşadığım hayattan hiç memnun değilim çok eksik yaşıyorum başkalarında gördüklerim neden bende yok diye sormadan edemiyorum insan umutsuz yaşar mı? Yarına çok umutsuzum hep.

Peki siz yarına umutlu musunuz yoksa sizinde umutlarınız yitik mi? Yaşadığınız hayattan memnun musunuz?

• Benim adım umut.
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Umut mu? o ne?
    50% (1)0% (0)33% (1)Oy Ver
  • Dörtdörtlük bir hayat yaşıyorum
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bu hayatın içine edeyim böyle boktan hayat mı olur..
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Şimdilik idare eder geleceğe büyük umutlarım var.Umudunu kaybetme
    50% (1)100% (1)67% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• okuyorum, babam hasta ve ev kredisini ödeyemiyoruz seneye sinava gircem dershaneye gitmem lazım açıklarımı kapatmam gerek, bu yaz ameliyat olcam burnumdan doğru düzgün nefes alamadığım için spor yapmam yasak, beynimde kist var ve başım hergün çatlayacak gibi ağrıyor doktor yapılacak bir şey olmadığını ameliyat için benim kararimi bekliyor, bu yaşta ilerde çocuğumun olma ihtimalinin düşük olduğu öğrendim, bel fıtığı var sağ tarafa baskı yapıyor ve böbreklerimden 10 yıldır tedavi görüyorum. Bi insanda bu kadar hastaligin olma ihtimali yüzde kaç? kısaca mutsuzum

0|1
    0|0
    • Gece gece içimi karartın Allah kurtarsın.

• amin. yalnızlık meselesine gelince aynı durum bende de var 2.5 yıldır yalnız biri olunca insan bazen sorun bende mı diye sormadan edemiyor ama bence sorun karşı tarafta yani ne bileyim sonuçta bende sevebilirim kalbim falan var her şeye rağmen ayakta durabiliyorum sabır etmekten başka bir çare yok çok sıkılırsan ortam degistir emin ol çok iyi geliyor

Kızlar Ne Diyor 6

• bazen pürüzler çıksa da genel olarak memnunum

0|0
    0|0
  • Hic kimse yasadigi hayyattan memnun degildir.. Bak ne dicem bigun tek basina cik carsuya gexzherseyi gorerek duyarak hissederk gez o zaman hayatini cok seviceksun buna. Eminim

0|1
    0|0
    • Tek başıma mı zaten tek başıma gezmekten böyle oldum sevgililer ellele herkesin yüzünde bir gülümseme insan yalnızken zaten herşeyini yitiriyor

• Annem babam hayatta olsa ne olacak hiç konuştuklarını hatırlamam aynı evde 20 sene küs yaşadılar şimdi ayrılar mesele bu değil kendime gelecek düşünemiyorum ne iş ne aş nede eş yani beklentim yok hayattan annen babamda göçünce her şey hepten tükenir benim için

• ben herşeye rağmen çok pozitifim umut yoksa umudunun olmamasına neden olan sebepleri görmezden gel. hayata bir kere geldik... ölüm çok da uzak değil üçte biri su gibi geçti bile...

0|1
    0|0
    • İyi hayatından memnun olanları görmek ne güzel.

• O zaman cik gez dolas nelerden hoslaniyosan ona gore bir is bul yeni insanlatla tanis gecmisi unut .

• canım evet hayatta değil sen nerden biliyosun ki benim ne yaşadığımı? sevgili falan hiç umrumda değil inan ki ben aştım herşeyi

• Yiyecek ekmeğim, giyecek giysim, kalacak bir evim ve bir ailem var. Şükretmek lâzım.

0|1
    0|0
  • Bu hayatın içine edeyim böyle boktan hayat mı olur..

0|0
    0|0
  • ben hayatımdan memnunum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Umudunu Kaybetme hatta git filminide izle :D

0|1
    0|0
    • İzledim xalo iyi filmdi ama genede film olduğunu unutmamak gerek

• Yalniz sende o filmde gercek bir hikayenin anlatildigini unutma ;)

• Şimdilik idare eder geleceğe büyük umutlarım var.

0|0
    0|0
  • umut olmadan yasanmaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...