Telefon alıcam ne önerirsiniz ?

soru başlıkta, uygun bişey arıyorum çok uçmayın :D 600-700 liraya kadar. sony ve samsung arasında kalıyorm marka olarak

Güncellemeler:
2 ay sonraya kadar fiyatlar daha uygun olrumu acaba ? sınav hediyesi olarak alcak babam üniv. masrafları artacağından bütçesini zorlamak istemiyorum

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• bende bakıyorum bu aralar telefonlara da

Piranha Zen ve general mobile discovery arasında kaldım. Bundan sonra marka telefonlar bitmiştir benim için. Sony xperia var bende ama telefon kasmaya başladı. Samsung s3 mini desen ram sıkıntısı yaşanmakta.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• tel bir telefon sana yarar kavgada da kullan kırılmıyor denenmiş ve test edilmiş bir telefoon NOKİA 3310 :D

1|1
    0|0
  • Ben xperia z1 kullanıyorum sanada öneririm :) note 3 de olur:)) ama para sıkıntı :/ Gm discovery al o paraya o gelir anca :)

1|0
    0|1
    • Discovery arıza yapıyor ve bolca arızası var. Çevremde alanlar sorunlarla karşılaşıyor. Bu arada telefonda ne yapıyorsun da donuyor arkadaşım ? :)

• Evet samsungda nedense ara ara kitlenme donma oluyor. Faakt gene de discoveryden iyidir samsung çünkü garanti şubesi her yerde var. Daha çabuk yardımcı oluyorlar falan filan. :)

• bence general mobile discovery olabilir

1|0
    0|0
  • Sony daha iyi bence

0|1
    0|0
  • genaral mobil al cok süper

0|1
    0|0
  • Sony experia L almanı tafsiye ederim hem o fiyat aralığında hem görüntüsü güzel

0|1
    0|0
  • Temmuz başında bak bence daha uygun olacaktır :)

0|0
    0|0
  • s3 mini al

0|0
    0|1
    • Iyyy habire donuyo çok saçma bir plastik telefon :) gerçi samsungdan ne beklenir ki :D

• Gm discovery hakkında söylediklerine katılıyorum :) s3 minisi var anamın ordan biliyorum :)) telde oyun moyun hiçbişey yok yinede yavaş

• KENDİ ARANIZDA KONUŞMAYIN :d:d:D:d

• Sony daha iyi bana gore ama general mobile discoverynde?iyidir

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• General alabilirsin. Eğer 100 daha katarsan anca samsung Galaxy s3 alırsın.

0|1
    0|0
    • link haftadan haftaya düşüyor fiyatları. 2 aya bile kalmaz. takip et burayı. Kapıda ödemede yapabilirsin.

• S3 mini ya da general mobile discoveryy

0|0
    0|1
    • Iyyy habire donuyo çok saçma bir plastik telefon s3 mini :) gerçi samsungdan ne beklenirki :D

• Çok biliyorsun senn? Kizin söylediği değerde en iyi telefonlar bunlar.

Yükleniyor...