Çocukluk anılarınızı hatırlar mısınız?

Çocukluk anılarınızı hatırlar mısınız? Fotoğraflarınız var mıo anlara ait? Çocukken nasıldınız yerinizde duramayan şimdikilerin tabiriyle hiperaktif mi yoksa çekingen uslu bir çocuk muydunuz? :D evet cevapları alalım :))

• Yerinde duramayan hiperaktif bir çocuktum :D
    29% (23)39% (22)33% (45)Oy Ver
  • Çok uslu bir çocuktum ben :))
    54% (43)30% (17)44% (60)Oy Ver
  • Bilmem Anneme sormam lazım :D
    11% (9)21% (12)15% (21)Oy Ver
  • Diğer( Belirtiniz)...
    6% (5)10% (6)8% (11)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
link umarım bu doğru olur :D tekrar kusura bakmayın yanlışlık için :D

0|0
23|28

En İyi Erkek Görüşü

• Ben çok ağlarmışım,şuanda çok sakinim gerçi :)

Küçük yaşlarda yüzme kursuna gidiyorduk.Arkadaşlarla dönüşü bir marketin orada durduk annemgilin marketten çıkmasını bekliyoruz.Yanımızdada arkadaşın ablası var.Tutturdular,Kemal Sunal'ın "ben bir kör dilenciyim" diye seslendirdiği sahneyi canlandır diye.Bende sevmem öyle şeyleri,o abla da ısrar edince açtım elimi söyledim.Herkes gülüyor.O sırada bir teyze yeni gelmiş karpuzları seçiyordu.Parayı çıkardı ödemeyi yaptı,bozukluğu bana verdi (dilenci sandı) Utandım.Yok yok dedim.Yüzüme sinirli sinirli baktı gitti :D

2|0
    0|0
    • ahaha :D

• ahahah :D çok güzel anıların varmış ya gülmekten karnım ağrıdı :D

• Tebessüm bile oluşsa yeter :D

Erkekler Ne Diyor 27

• Küçükken bir bina kapıcısının başımıza sürahi fırlatması, merdivenden gece 3 gibi ramazanda arkadaşlarla tömbeleğe gittiğimizde 4,5 kişi bidonlarla birlikte düşe kalka kaçıp bütün apartmanı uyandırmak, mahallenin kafadan sorunlu serserisine sataşıp bisikletli, maceralı geceler, köyde kayarken hızdan gözümü açamayıp bahçeye uçmak bildiğin filmlerdeki gibi, ha birde altımı kaçırırdım normalden uzun süre, ana okulunda aynısı oldu eve kadar çantayı belimde getirdim aynısı yatılıda oldu onda çok rezil olmuştum :/, arkadaşımın sevdiğim kıza bunu söylemesi ve o kızlarında sonradan değişmesi diğer erkek arkadaşlarım ve o kız grubundan ayrılmam, malum psikopatın açık camından içeri torpil atmak vb. işte var böyle :D

1|0
    0|0
  • link <3

1|1
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • hiperaktif bile az kalır. sakinleştirici iğne falan yaptırırlardı bana.

10 yaşında araba kaçıran 7 yaşında 2,5 katlı evi yakan birisinden bahsediyoruz =)

1|0
    0|0
  • Evet hatırlarım bu çocukluk resmim link Bir keresinde küçüktüm annemde sinirliydi ondan kaçıyorum diye merdivenlerden yuvarlanmıştım birde üstüne annem dövmüştü

2|0
    0|0
  • Biraz fırlamaydım :D Hatta bir keresinde komşumuzun kızı ile(ilk aşkım :D) ders çalışıyorduk.7 yaşında felandım işte.Durdu birden "beni seviyor musun" dedi."Evet" dedim.Tam dudağına yapışacakken annem girdi içeri :DD Ama rüya da olabilir tam emin değilim.Anneme hep sormak istiyorum böyle bişey oldu mu diye ama utanıyorum :DD

1|0
    0|0
  • hiperaktiftim.

5.yaş günüm falan bu da. link

1|0
    0|0
  • Hangi birini atlayayım bilemiyorum.Çocukken dedemle balığa çıkardım sürekli okuldan hep kaytarırdım bu yüzden bir çok yaşanmışlığım orada geçti hep.Fotoğraf falan sürekli çekilen birşey değildi benim küçülüğümde pek çok fotoğrafım yok malesef.

1|0
    0|0
    • olsun hatıralar zihinde asıl her güzel anımın fotosu yok ki benimde bazıları var elimde :)

• Herturlu picligi icinde olan bir yaramaz :)))))

Agaclardan inmezdim daha okula basladigimin 4. Gunu diger cocuklarin velileri beni sikayete baslamis cok kavga ediyor diye :)))

1|0
    0|0
    • ahahah :D güzel bir çocukluk yaşamışsın boşver :))

• (: güldürdün beni sınava çalışıyordum kağıda tükürdüm senin yüzünden küçüklüğün güzelmiş biraz erkek gibi de olsun (:

1|0
    0|0
  • çok haşara bir çocuktum :)

1|0
    0|0
  • Cocuklugumda cok yaramazdim..

1|0
    0|0
  • yaramaz birisiydim :S

1|0
    0|0
  • içimdeki piçi hiç bir zaman öldürmedim. hala piçlik yaparım.

2|0
    0|0
  • ben o kadar yaramazmısımkii millet benden illallahh etmişş artıkk herkess anama benm için bndan adamm olmaz dermişş pehhhhhhhh..

1|0
    0|0
  • Evet çok iyi hatırlıyorum :D

1|0
    0|0
  • Hatırlarım tabii.Çok yaramazdım.:)

1|0
    0|0
  • Hatirlarim tabi,berberde altima zictiydim :( hatirlattin simdi ya tüü

1|0
    0|0
  • Çok uslu bir çocuktum ben :)) :P

1|0
    0|0
  • çok uslu çocuk diye tabir edilen biriyidim..

1|0
    1|0
  • bazen hatırluyorum sen?

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • uslu ve çekingen bir çocuktum, ve anılarımın pek çoğunu hatırlıyorum zaman zaman ancak son zamanlarda yakın geçmiş diye tabir edebileceğimiz ortalama 2-3 hafta gerisini hatta sabah ne yediğimi unutuyorum sence bu konuya yorumun olurmu?

0|0
    0|0
    • valla o bende de var küçüklüğümü hatırlarım ama şuana yakın olan herşeyi unuturum :/

• bilmiyorum doktor değilim ki bir psikoloğa gözük ya da takmamaya çalış.. keşke yardımcı olabilsem

• yorumunu beğendim tanışalım istermisin?

• Kedilere iğneli " tüf tüf " atardık.. nıh.haa.ha. :)

0|0
    0|0
    • yazık ama ya ne istiyorsunuz bu kedilerden anlamıyorum :)

• Tamam canim.Sana bir sey soylemedim.Koyunlara demisler onu zaten;)

• tamam o zaman sorun yok :)

• fırlamaydım

.

0|0
    0|0
  • uslu bir çocuktum. sende uslu bir çocuk olursan şirinleri görebilirsin.

0|0
    0|0
  • Bilmem Anneme sormam lazım :

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• link çocukluk fotom alşsadlsf Pek uslu denilemez

1|0
    0|0
  • o zamanlar babamın mesleği yüzünden mersin çamlıyaylada yaşıyorduk zaten küçücük bir yerdi ve yemyeşildi namrun kalesine çıkardık tahta otururduk annemlerden gizli çarşıya kaçıp meybuz ve yumi yum alırdık papatyadan taç yapardık misket oynardık paralarımızı birleştirip piknik yapardık aldığımız ise piknik bisküviydi :D güzeldi ya o zamanlar tek hayalim kuzenlerimin yanına büyükşehire taşınmaktı taşındıkda keşke hep orda kalsaydım domuz demenin günah olduğunu danino yemenin haram olduğunu sansam ve bilgisayarda tek bildiğim şey mario oynamak olsa

1|0
    0|0
  • link bu da benim küçüklüğüm. Kimseye pas vermeyen sadece babasına gülen yabancıya diken gibi davranan cins ama tatı bir çocuktum :D

1|0
    0|0
  • hatırlanmazmıı hatırlıyorum duble yaramazdım

1|0
    0|0
  • Ben çok nazlıydım ya ,evet çoğu yaşadığım şeyleride hatırlarım çok fazla videolar ve fotoğraflarım var küçüklüğüme ait. sessiz sakindim

1|0
    0|0
    • Ben evde yaramaz kucaktan inmeyen biriymişim ama dışarda süt dökmüş kedi gibi :D

• Evet hemde nasıl :D ama severdim genede kardeşlerimi :))

• sen mi Sakinsin hadi ordan be

• hatrlıyorum ama hepsı unutmaya calıstıgım bı gecmıs hepsı bu...

1|0
    0|0
  • Annem ve babam yasa gore dosyalara ayirdilar. Cok hos bence.

1|0
    0|0
  • Cadaloz bi' şeydim.

1|0
    0|0
  • Yerinde duramayan hiperaktif bir çocuktum :D

0|0
    0|0

1|0
    0|0
  • Hiperaktiftim, sırf annemin işi olduğu zaman beni parka götürmüyor diye evden parka gidicem diye gizlice kaçıp kaybolduğum bile olmuştu.

0|0
    0|0
  • Oyy çok fena bişeydim ben halada öyleyim :D

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Şımarıktım :))

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Çok uslu bir çocukmuşum

0|0
    0|0
  • Merdıvenlerden bısıkletle ınmeye calısırken yuvarlanmıstım :)

0|0
    0|0
  • i*nenin tekiymissim :D

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Uslu bir çocuktum :)

0|0
    0|0