Kızlı erkekli aynı evde belli bir süre kalırmıydınız?

Yakın arkadaşsınız muhabbet sohbet ve gezmek için şehir dışına biryere gidiyorsunuz gece gitar muhabbet vs için aynı eve geçiyorsunuz 2 kız 3 erkek var ortamda. O gün bir sebepten dolayı kızlar kendi kalacakları eve gidemediler ne yapardınız başka bir yere mesela otele falanmı giderdiniz yoksa, onlar benim arkadaşım diyip kötü şeyler düşünmeyip aynı evdemi kalırdınız? Yalnız erkeklerle kızlar gayet düzgün insanlar

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• Kalınır yani sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Kalırım kalıyorum da. Erkek arkadaşımla aynı eve çıkmışlığımda var şahıslar seviyeli ayarlı olduktak sonra sorun olmaz her şey bel altı değil.

0|0
    0|0
  • Kalırım,sorun yok bence.

0|1
    0|4
  • erkekleri kovardim.

0|1
    0|0
  • Kalırım.

0|1
    0|4
  • Kalmam *-*

0|0
    0|0
  • Kişilere göre kalınabilir bence..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• kıza adam gibi davranırsan gidecek yeri yoksa kız da kalır aynısı vanda başıma geldi kız bizim eve gelmişti bilgisayarda bikaç şey gösterdim bide yemek ısmarladım saat 9 u geçmiş farkında olmadık kız yurtta kalıyodu saat 9 dan sonrada yurta almıyolarmış nazikçe teklif ettim bende kal bu gece diye olmaz molmaz dedi kalcak yeride yoktu anlattım salonda yatarsın ya da benim odamda yat ben salonda yatarım dedim kabul etti ben salonda yattım o da benim odamda yattı kaldı yani sıkıntı olmadı.

0|0
    0|0
  • birkac kez kaldim bu durumda.. arkadaslarimla yani:))

kizlari kilidi olan bir odaya koyduk kapilarini kilitlediler sabaha kadar rahatca uyudular

0|0
    0|0
  • bir Tayyipçi olarak asla kalmazdım.

THE END...

0|0
    0|0
  • Benim kız arkadaşımın öyle bir durumda olsa bile izin vermezdim --

0|0
    0|0
  • Kalırız sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • Kızlar düzgünse ben kalmazdım gardaş erkeklerdende kimseyi bırakmazdım...

0|0
    0|0
  • sevgilimle kalıyoruz zaten. arada onun arkadaşları ve benimkiler de geliyor kalıyor. hiçbir sorun da yaşamadık şimdiye kadar

0|0
    0|0
Yükleniyor...