Sevgilimin tripleriyle bas edemiyorum

Sürekli ben kimim ki zaten triplerine giriyor. Beşiktaş'ı tutuyorum takımı kıskanıyor. Neymar hastasıyım. Sen Neymarı sev ben kimim ki diyor. Bundan bunaldım ama yine de onu seviyorum. Onun ilk ilişkisi benim ilk değil. Acaba bu konularda acemi olduğu için mi böyle davranıyor? Sizce alttan almaya devam etmelimiyim yoksa bitirmelimiyim?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Alttan almaya devam etmeyi seçersen bunun aylar süreceğini göze al ben sana onu söyleyeyim. Benim iki önceki ilişkimde bu şekildydi ve çok fazla sıkıldım, dayanamadım. İlk hatasında ayrıldım, insanı hem ilişkiden hem kendinden soğutuyor. Devam edip etmemek sevgine kalmış onu ne kadar sevdiğine onsuz yapamamana bağlı.ama bence seviyorsan 1 ay kadar daha onun kendine olan güvenini arttırmaya çalış Bi dene bunu. Sevdiğini prensi olduğunu falan söyle tabi sıkı tut aşırı güvende sıkıntı yapabilir :D sorunun büyük bol şanslar

1|0
    0|0
    • Sürekli güzel sözler söylüyorum. Odunun tekiydim onun yüzünden romantik bir kız oldum ben :D Gerçekten seviyorum ama onsuz yapamiycak durumda da değilim. Bir de ilk ilişkisi olduğu için kötü hatırlasın istemiyorum :)

• Anlıyom, sevgin ve onun sana olan diğer hareketleri belirler bunu.ayrıca şunu diyeyim bitecek Bi ilişki varsa ortada boş yere iyi hatırlanması için uzatmak biraz saçma ve gereksiz benim düşünceme göre işleri daha zorlaştıracaktır. Ondan ayrılma esnasında bu konuyu da çıtlatırsan ileriki ilişkileri için tecrübe olur. Ya da yapıcı olalım alıp karşına açık açık konuşmayı dene belki olumlu olur

• Tesekkur ederimm

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Tribe giren sen olacaksın.

Bu sınama için önemli.

Eğer tribe girdiğinde kendi de trip yapıp inat yaparsa bir süre bekle ve konuş. De ki işte ulan gönlümü bile almıyon be :) falan gibisinden. Sonra tatlı tatlı yanaş barışırsınız geri.

Bu gencin tecrübeye ihtiyacı var, seni anlamaya, seni çözmeye ihtiyacı var. Sen şimdi bu konulara daha aşina olduğun için sana tuhaf ve katlanılmaz gelir. Velakin bunun ölçüsünü de ayarlayabilir, yontman gerekiyor.

Bitirmek veya devam ettirmek senin kararın.

Biraz da senin hissettirdiklerin ile alakalı, ilk olduğun için onda daha korkak, daha cesaretsiz olru ayrıca.

cut.

0|0
    0|0
  • Açıkça de ki" kız gibi trip atmaktan vazgeç ben bile o kadar atmıyorum" bunu biraz ciddi şekilde söylersen o yavaş yavaş azaltır.çünkü seni kaybetmek korkuyor;)

0|0
    0|0
    • Ben hiç trip atmıyorum :) ilişkide o kız ben erkek resmen aaa şimdi farkettim -.-

• Söylediğimi söyle sonra sabret o azaltacaktır eminim :D

• beni ilgilendirmez kimin kimi sevip sevmediği ama merak ettim neymar'ı sevebilmek için çok uğraştınızmı?

0|0
    0|0
  • tamamen acemilikle alakası var

0|0
    0|0
    • Alttan al diyosun

• Peki ya kırılırsa

• kırılırsa kırılsın çocuk değil sonuçta. anlaması lazım

• Trip degil o sevdigini soyle ona,hayatini anlat,bisey anlat iste o seni cok seviyor sirf snnle konusmak icin konu ariyor..

0|0
    0|0
    • Konu aramıyor. Çünkü konu bulamadığın da direkt söylüyor bana. Of yaa aklım karışıyo

• İlk iliskisidir buyuk ihtimalle samimiyet kurmak icin yapiodur,

• demek ki seviyor seni ama çok da triplere girmesini anlayamıyorum. yani zevkler tartışılmaz tabi de , Neymar nedir yeaa :)

0|0
    0|0
    • Neymarı neden sevmiyosunuz anlamiyorjm. Yetenek var, tip var :D Tamam kendini belki yere çok atıyor ama o kadar kusur kadı kızında da olurr :D

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...